Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 8

Oferty:

Okulickiego | Mieszkanie 37m2 | Pierwsze piętro

Mieszkanie

Powierzchnia: 37 m2

Ilość pokoi: 2

Jeśli szukasz mieszkania w lokalizacji, która naprawdę ułatwia życie, ta oferta je...

Rzeszów

445000 zł
Sprzedaż

12027 zł/m2

NR OFERTY: 2024/7290/OMS

Dom

Powierzchnia: 117 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczes...

Rzeszów

747000 zł
Sprzedaż

6384 zł/m2

NR OFERTY: 1193/7290/ODS

Już gotowy! Stan deweloperski. Drabinianka

Dom

Powierzchnia: 150 m2

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment śr...

Rzeszów

755930 zł
Sprzedaż

5039 zł/m2

NR OFERTY: 1218/7290/ODS

Ostatnie szeregówka na kameralnej inwestycji!

Dom

Powierzchnia: 85 m2

Oferujemy Państwu do sprzedania ostatnią środkową szeregówkę zlokalizowaną na kame...

Boguchwała

600000 zł
Sprzedaż

7058 zł/m2

NR OFERTY: 1272/7290/ODS

Dom Parterowy z garażem-Załęże

Dom

Powierzchnia: 107 m2

Biuro Sprzedaży Galicja-Nieruchomości przedstawia dom parterowy jednorodzinny o po...

Rzeszów

910000 zł
Sprzedaż

8504 zł/m2

NR OFERTY: 1247/7290/ODS

Dom w Głogowie Małopolskim stan surowy otwarty

Dom

Powierzchnia: 167 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojące...

Głogów małopolski

520000 zł
Sprzedaż

3113 zł/m2

NR OFERTY: 1246/7290/ODS

Dom do remontu na dużej działce w Tyczynie

Dom

Powierzchnia: 200 m2

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolno stojący, trzykondygnacyjny dom, usytuowany...

Tyczyn

699000 zł
Sprzedaż

3495 zł/m2

NR OFERTY: 1157/7290/ODS

Zabytek z nowym wnętrzem–inwestycja klasy premium

Lokal

Powierzchnia: 623 m2

Zabytkowa stajnia cugowa | 623 m² | Budy Głogowskie . Galicja-Nieruchomości ma prz...

Budy głogowskie

3999999 zł
Sprzedaż

6420 zł/m2

NR OFERTY: 56/7290/OLS

Zabudowa bliźniacza | SSZ | Budziwój

Dom

Powierzchnia: 111 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcy...

Rzeszów

499000 zł
Sprzedaż

4495 zł/m2

NR OFERTY: 1238/7290/ODS

Murowany dom jednorodzinny na obrzeżach Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 90 m2

Biuro sprzedaży galicja-nieruchomosci.pl ma przyjemność przedstawić Państwu dom je...

Sołonka

235000 zł
Sprzedaż

2611 zł/m2

NR OFERTY: 1111/7290/ODS