Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 7

Oferty:

Dom parterowy z garażem. St.dewelperski.Senatorska

Dom

Powierzchnia: 146 m2

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować jeden z czterech nowoczesnyc...

Rzeszów

1499000 zł
Sprzedaż

10267 zł/m2

NR OFERTY: 1274/7290/ODS

Parter z ogrodem+ 2 miejsca postojowe w cenie

Mieszkanie

Powierzchnia: 63 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-po...

Głogów małopolski

540000 zł
Sprzedaż

8571 zł/m2

NR OFERTY: 2035/7290/OMS

Stan deweloperski | Balkon | 3 pokoje | 2 miejsca

Mieszkanie

Powierzchnia: 82 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3-pok...

Głogów małopolski

520000 zł
Sprzedaż

6341 zł/m2

NR OFERTY: 2034/7290/OMS

Dom na działce 97 ar Podkarpacie

Dom

Powierzchnia: 100 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu urokliwy ...

Budy łańcuckie

379000 zł
Sprzedaż

3790 zł/m2

NR OFERTY: 1133/7290/ODS

Działka Rzeszowie

Działka

Galicja Nieruchomości przedstawia do sprzedaży widokową działkę położoną w Rzeszow...

Rzeszów

249000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 203/7290/OGS

Dom parterowy blisko Rzeszowa |Garaż |Duża działka

Dom

Powierzchnia: 142 m2

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom parterowy wybudowany według proje...

Trzebownisko

1670000 zł
Sprzedaż

11760 zł/m2

NR OFERTY: 1261/7290/ODS

Elewacja, Działka 6 ar,Garaż Dwustanowiskowy.

Dom

Powierzchnia: 127 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom jednorod...

Głogów małopolski

750000 zł
Sprzedaż

5905 zł/m2

NR OFERTY: 1208/7290/ODS

Parterówka, elewacja, 10 arów, garaż, gaz

Dom

Powierzchnia: 144 m2

GALICJA NIERUCHOMOŚCI przedstawia ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu ...

Bratkowice

830000 zł
Sprzedaż

5763 zł/m2

NR OFERTY: 1230/7290/ODS

Dom wolnostojący z garażem i gazem – duża działka

Dom

Powierzchnia: 141 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom wolnosto...

Rzeszów

695000 zł
Sprzedaż

4929 zł/m2

NR OFERTY: 1179/7290/ODS

Garaż w bryle + zadaszone miejsce |Dwa duże tarasy

Dom

Powierzchnia: 144 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątko...

Rzeszów

721400 zł
Sprzedaż

5009 zł/m2

NR OFERTY: 1167/7290/ODS