Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 6

Oferty:

Nowe Miasto | Rejtana | 2 balkony | Winda | Klima

Mieszkanie

Powierzchnia: 63 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przest...

Rzeszów

699000 zł
Sprzedaż

11095 zł/m2

NR OFERTY: 2023/7290/OMS

Przestronne 3 pokoje | 74 m² | balkon |

Mieszkanie

Powierzchnia: 74 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfor...

Rzeszów

739000 zł
Sprzedaż

9986 zł/m2

NR OFERTY: 2039/7290/OMS

Działka na terenach widokowych przy lesie

Działka

Oferujemy Państwu do sprzedania piękną 30-sto arową działkę położoną w Chmielniku ...

Chmielnik

690000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 204/7290/OGS

Działka z WZ w Rzeszowie na Osiedlu Przybyszówka

Działka

Przedstawiamy Państwu do sprzedania działkę z wydanymi warunkami zabudowy, zlokali...

Rzeszów

389000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 194/7290/OGS

Mieszkanie blisko Politechniki, ul. Dąbrowskiego.

Mieszkanie

Powierzchnia: 39 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie...

Rzeszów

430000 zł
Sprzedaż

11025 zł/m2

NR OFERTY: 2041/7290/OMS

Dom z klimatem + 1,09 ha działki – Handzlówka

Dom

Powierzchnia: 120 m2

Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi poł...

Handzlówka

328000 zł
Sprzedaż

2733 zł/m2

NR OFERTY: 1269/7290/ODS

Ładne mieszkanie w centrum Leżajska

Mieszkanie

Powierzchnia: 48 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączną sprzedaż mieszkania w Leża...

Leżajsk

349000 zł
Sprzedaż

7270 zł/m2

NR OFERTY: 2018/7290/OMS

Nowoczesny dom parterowy | Działka 8 arów | Garaż

Dom

Powierzchnia: 143 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego d...

Budy głogowskie

580000 zł
Sprzedaż

4055 zł/m2

NR OFERTY: 1191/7290/ODS

Działka budowlana w Kramarzówce 16 ar

Działka

Na sprzedaż działka budowlana – Kramarzówka Mam do zaoferowania działkę budowlaną ...

Kramarzówka

72000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 205/7290/OGS

Kamienica w Błażowej – 5 niezależnych mieszkań !

Dom

Powierzchnia: 400 m2

Kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Błażowej idealna pod inwestycję –...

Błażowa

850000 zł
Sprzedaż

2125 zł/m2

NR OFERTY: 1275/7290/ODS