Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 5

Oferty:

3 pokoje | Balkon | 2 piętro | Centrum Rzeszowa

Mieszkanie

Powierzchnia: 59 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Rzeszów

517000 zł
Sprzedaż

8762 zł/m2

NR OFERTY: 2038/7290/OMS

Narożna szeregówka+dodatkowy pokój na poddaszu!

Dom

Powierzchnia: 134 m2

Biuro Nieruchomości Galicja prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (nar...

Rzeszów

825000 zł
Sprzedaż

6156 zł/m2

NR OFERTY: 1267/7290/ODS

Mieszkanie z ogrodem ul. Wieniawskiego

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Nowa inwestycja na Zalesiu – ruszyła sprzedaż! W sprzedaży nowoczesne mieszkania w...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

9603 zł/m2

NR OFERTY: 1933/7290/OMS

Świetna lokalizacja! 2 pokoje w centrum Rzeszowa

Mieszkanie

Powierzchnia: 47 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkan...

Rzeszów

470000 zł
Sprzedaż

10000 zł/m2

NR OFERTY: 2037/7290/OMS

Nowoczesny dom 136 m² | działka 6 ar | gaz | garaż

Dom

Powierzchnia: 136 m2

Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym,...

Wysoka głogowska

575000 zł
Sprzedaż

4227 zł/m2

NR OFERTY: 1281/7290/ODS

Lokal

Powierzchnia: 370 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomosci prowadzi wyłączną sprzedaż budynku komercyjn...

Stalowa wola

1699000 zł
Sprzedaż

4591 zł/m2

NR OFERTY: 57/7290/OLS

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Mieszkanie

Powierzchnia: 48 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Rzeszów

437000 zł
Sprzedaż

9104 zł/m2

NR OFERTY: 1950/7290/OMS

Nowa Szeregówka | stan deweloperski | duży ogródek

Dom

Powierzchnia: 84 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić:Nowoczesna szereg...

Budziwój

712400 zł
Sprzedaż

8480 zł/m2

NR OFERTY: 1197/7290/ODS

Dom z lat 70 | budynki gospodarcze | działka 27ar

Dom

Powierzchnia: 112 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom z lat...

Białka

399999 zł
Sprzedaż

3571 zł/m2

NR OFERTY: 1184/7290/ODS

Dom 165 m² | garaż | działka 8,8 ar

Dom

Powierzchnia: 165 m2

Wysoka głogowska

635000 zł
Sprzedaż

3848 zł/m2

NR OFERTY: 1277/7290/ODS