Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz

Oferty:

Widok na miasto + prestiżowa lokalizacja

Mieszkanie

Powierzchnia: 34 m2

Ilość pokoi: 1

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 34,73 m², zlokalizowan...

Rzeszów

529000 zł
Sprzedaż

15558 zł/m2

NR OFERTY: 2052/7290/OMS

2p.Lubelska, narożny balkon, komórka, klimatyzacja

Mieszkanie

Powierzchnia: 43 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować: Narożne, jasne mieszkanie z...

Rzeszów

577000 zł
Sprzedaż

13418 zł/m2

NR OFERTY: 2053/7290/OMS

Dom na pograniczu Budziwoja a Hermanowej. 10a !!!

Dom

Powierzchnia: 129 m2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Nowoczesny dom o pow. 113m2 n...

Rzeszów

559000 zł
Sprzedaż

4333 zł/m2

NR OFERTY: 1289/7290/ODS

Komfortowe mieszkanie z dużym ogrodem 100m2

Mieszkanie

Powierzchnia: 56 m2

Ilość pokoi: 3

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,77 m...

Rzeszów

699000 zł
Sprzedaż

12482 zł/m2

NR OFERTY: 1962/7290/OMS

Zalesie | Dom wolnostojący | Nowa niższa cena

Dom

Powierzchnia: 262 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Rzeszów

900000 zł
Sprzedaż

3435 zł/m2

NR OFERTY: 1279/7290/ODS

3 pokoje z ogrodem 114m2 – mieszkanie skrajne

Mieszkanie

Powierzchnia: 54 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu of...

Rzeszów

459000 zł
Sprzedaż

8500 zł/m2

NR OFERTY: 2042/7290/OMS

3 pokoje – w okazyjnej cenie – ul. Budziwojska

Mieszkanie

Powierzchnia: 62 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu of...

Rzeszów

445000 zł
Sprzedaż

7177 zł/m2

NR OFERTY: 2045/7290/OMS

Szeregówka z garażem, 4 sypialnie

Dom

Powierzchnia: 119 m2

Wyjątkowa oferta! Jeśli marzysz o domu, w którym od razu możesz zamieszkać –...

Rzeszów

1049000 zł
Sprzedaż

8815 zł/m2

NR OFERTY: 1205/7290/ODS

Gotowy,skrajny segment, salon z aneksem o pow.38m2

Dom

Powierzchnia: 92 m2

Biuro Nieruchomości Galicja przedstawia do sprzedaży ofertę domu jednorodzinnego w...

Zaczernie

789000 zł
Sprzedaż

8576 zł/m2

NR OFERTY: 1288/7290/ODS

Szeregówka o pow. 144m2 , 4 sypialnie i garaż

Dom

Powierzchnia: 143 m2

Biuro Galicja przedstawia Państwu do sprzedania komfortowe szeregówki o powierzchn...

Rzeszów

499000 zł
Sprzedaż

3489 zł/m2

NR OFERTY: 1286/7290/ODS