Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 9

Oferty:

Szeregówka z garażem,4 sypialniami i ogródkiem

Dom

Powierzchnia: 119 m2

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu, gdzie naturalne drewno...

Rzeszów

998000 zł
Sprzedaż

8386 zł/m2

NR OFERTY: 1257/7290/ODS

Nowoczesny Bliźniak Premium | Smart Dom

Dom

Powierzchnia: 117 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudo...

Głogów małopolski

799000 zł
Sprzedaż

6829 zł/m2

NR OFERTY: 1243/7290/ODS

Dom całoroczny Radawa.

Dom

Powierzchnia: 80 m2

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż:Nie szukaj dalej ! Oferta tylko u nas...

Radawa

799000 zł
Sprzedaż

9987 zł/m2

NR OFERTY: 1248/7290/ODS

Dom z dużą działką 17a. Rogóżno-blisko szkoła

Dom

Powierzchnia: 120 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu Dom o pow...

Rogóżno

339000 zł
Sprzedaż

2825 zł/m2

NR OFERTY: 1224/7290/ODS

Idealne pod dom i działalność lub gabinety

Dom

Powierzchnia: 623 m2

Zabytkowa stajnia cugowa | 623 m² | Budy Głogowskie . Galicja-Nieruchomości ma prz...

Budy głogowskie

3999999 zł
Sprzedaż

6420 zł/m2

NR OFERTY: 1265/7290/ODS

Nowoczesny dom św. Rocha

Dom

Powierzchnia: 91 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sp...

Chmielnik

699000 zł
Sprzedaż

7681 zł/m2

NR OFERTY: 1158/7290/ODS

Parterowy dom 15 minut od Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 107 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową...

Wysoka głogowska

850000 zł
Sprzedaż

7943 zł/m2

NR OFERTY: 1156/7290/ODS

Dom bliźniak – Rzeszów – Przybyszówka

Dom

Powierzchnia: 93 m2

Biuro Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o...

Rzeszów

517000 zł
Sprzedaż

5559 zł/m2

NR OFERTY: 1087/7290/ODS

Działka 13 ar Przybyszówka

Działka

Biura Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 13,27 arów, ...

Rzeszów

378000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 199/7290/OGS

Prestiżowy dom przy lesie – Tajęcina

Dom

Powierzchnia: 161 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu energoosz...

Tajęcina

2200000 zł
Sprzedaż

13664 zł/m2

NR OFERTY: 1149/7290/ODS