Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 18

Oferty:

Nieruchomość idealna pod biuro z dużym parkingiem

Lokal

Powierzchnia: 190 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu przestron...

Rzeszów

990000 zł
Sprzedaż

5210 zł/m2

NR OFERTY: 40/7290/OLS

Dom wolnostojący na widokowej działce w Rzeszowie

Dom

Powierzchnia: 187 m2

Przedstawiamy Państwu do kupienia wyjątkową nieruchomość – parterowy dom o powierz...

Rzeszów

870000 zł
Sprzedaż

4652 zł/m2

NR OFERTY: 1131/7290/ODS

DOM Z POTENCJAŁEM NA DZIAŁCE 28ar.

Dom

Powierzchnia: 70 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jedno...

Bratkowice

490000 zł
Sprzedaż

7000 zł/m2

NR OFERTY: 1074/7290/ODS

Najpiekniejsza działka w okolicy Rzeszowa !

Działka

Taki perełki wyłącznie u nas! Biuro sprzedaży Galicja-nieruchomości.pl ma przyjemn...

Kielnarowa

154000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 180/7290/OGS

Najpiekniejsza działka w okolicy Rzeszowa !

Działka

Kielnarowa

15400 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 171/7290/OGS

Działka budowlana z WZ 15ar Mogielnica/Boguchwała

Działka

Działka budowlana z warunkami zabudowy (WZ) – Mogielnica gm. Boguchwała Biur...

Boguchwała

178080 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 160/7290/OGS

Działka budowlana z WZ 16ar Mogielnica/Boguchwała

Działka

Boguchwała

185495 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 161/7290/OGS