Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 17

Oferty:

Rzeszów ul. Mokra strona – 44,7 ar – wydane WZ

Działka

Działka – Rzeszów – ul. Mokra strona Działka posiada wydane warunki za...

Rzeszów

579000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 167/7290/OGS

DOM JEDNORODZINNY Z PIĘKNYM OGRODEM

Dom

Powierzchnia: 125 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o po...

Trzebownisko

1135000 zł
Sprzedaż

9080 zł/m2

NR OFERTY: 975/7290/ODS

Jedna z najlepszych lokalizacji w Przeworsku!

Mieszkanie

Powierzchnia: 60 m2

Ilość pokoi: 3

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,32 m² położone w spokojnej i ba...

Przeworsk

385000 zł
Sprzedaż

6416 zł/m2

NR OFERTY: 1989/7290/OMS

Zapraszam w Bieszczady – Dom z bala – działka 10ar

Dom

Powierzchnia: 137 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą...

Ustjanowa górna

1100000 zł
Sprzedaż

8029 zł/m2

NR OFERTY: 1188/7290/ODS

Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjna w Sercu Leżajska

Lokal

Powierzchnia: 135 m2

Biuro sprzedaży Galicja-nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątk...

Leżajsk

500000 zł
Sprzedaż

3703 zł/m2

NR OFERTY: 49/7290/OLS

Działka Inwestycyjna 3,24 ha – już odrolniona

Działka

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu świetną ...

Krzemienica

8500000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 176/7290/OGS

Działki na dwa domy, podzielona z WZ i mediami.

Działka

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu piękną...

Rzeszów

890000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 173/7290/OGS

ul. Naruszewicza – Centrum lokal

Lokal

Powierzchnia: 49 m2

Na sprzedaż lokal w centrum Rzeszowa, ul. Naruszewicza   Cena: 599000 zł Opis ni...

Rzeszów

599000 zł
Sprzedaż

12224 zł/m2

NR OFERTY: 44/7290/OLS

Piękna działka z mediami w Chmielniku.

Działka

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu działk...

Zabratówka

320000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 172/7290/OGS

Okazja! Budynek 3 piętrowy z trzema mieszkaniami!

Lokal

Powierzchnia: 190 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom z pot...

Rzeszów

1300000 zł
Sprzedaż

6842 zł/m2

NR OFERTY: 41/7290/OLS