Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!Usługi

Usługi


Sprzedaż najlepszych nieruchomości Sprzedaż najlepszych nieruchomości


Dzięki współpracy ze sprawdzonymi specjalistami - prawnikami, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami finansowymi, deweloperami gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji transakcji. Dzięki tak szczególnemu podejściu, zebrane na przestrzeni lat doświadczenie nauczyło nas jak rzetelnie doradzać Klientom, jak określać ich potrzeby, wskazywać na dobre i słabsze strony nieruchomości, jak negocjować z myślą o dobru Klienta. Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dobrej znajomości rynku i wysokiej kulturze osobistej pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą.Jesteśmy ambitni, uczciwi i dyspozycyjni, a nasi agenci posiadają rozległą wiedzę fachową.

Sprzedaż najlepszych nieruchomości

Profesjonalna obsługi agenta sprzedaży Profesjonalna obsługa agenta sprzedaży


Profesjonalna obsługa agenta sprzedaży

Galicja-nieruchomości, to miejsce, gdzie klienci szybko i bezpiecznie zostaną przeprowadzeni przez każdy proces transakcji nieruchomości. Oferujemy profesjonalne usługi kupna-sprzedaży, wynajmy-najmy i inne. Każdy klient obsługiwany jest przez wykfalifikowanego pracownika, a w oparciu o wieloletnie doświadczenie i znajomość branży, Galicja-nieruchomości, oferuje kompleksowe wprowadzenia w niuanse.

Oddelegowany agent dostosowuje terminy spotkań do wymagań Klienta, służy wiedzą i radami. Zależy nam, aby każdy mógł przeprowadzić bezpiecznie i szybko swoją transakcję i finalnie mógł cieszyć się z nabycia lub sprzedaży nieruchomości. Poszukujemy najlepszych rozwiązań, aby spełniać wymogi Klientów. Prowadzimy za nich rozmowy i negocjemy stawki.

Każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie uprawnienia i wykształcenie, które pozwala mu, wykonywać zawód agenta nieruchomości.

Wszelkie dokumenty niezbędne przy zawieraniu transakcji Wszelkie dokumenty niezbędne przy zawieraniu transakcji


Wiemy jak wiele z naszych klientów może bać się podpisywania różnych umów i nie wiedzieć jaka dokumentacja jest wymagana. Naprzeciw im, oferujemy usługę, która merytorycznie przeprowadzi każdego przez każdy etap transakcji, a każdy dokument, zostanie sumiennie wytłumaczony w zrozumiały sposób.

Galicja-nieruchomości dopełni wszelkich formalności, aby zawarta transakcja odbyła się jak najszybciej przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich niezbędnych formalności i dokumentacji. Pracownicy Galicji, wykorzystując swoje bogate doświadczenie, pracując z wieloma klientami, zastosują najnowsze standardy do tworzenia profesjonalnej dokumentacji, która dostarczona zostanie klientowi.

Oferujemy pomoc przy każdej transakcji nieruchomości: sprzedaż domu, sprzedaż mieszkania, sprzedaż lokalu i wszelkie usługi wynajmu: wynajem mieszkania, wynajem domu, wynajem lokalu i inne.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt po przejściu do zakładki Kontakt.

Wszelkie dokumenty niezbędne przy zawieraniu transakcji

Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości


Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości

Decyzja o wzięciu kredyty jest ciężka, a wypełnianie wielu formalności może przysporzyć ból głowy. Na szczęście, Galicja-nieruchomości, w oparciu o doświadczenie branżowe, wie jak ulżyć swoim klientom. Jesteśmy we współpracy z profesjonalnymi firmami i bankami z którymi razem zdecydujemy co jest w danym momencie najlepsze. Kulturalni i wykfalifikowani pracownicy przeprowadzą Państwa przez każdy etap procesu kredytu hipotecznego, abyście mogli cieszyć się finalizacją transakcji. Każdy klient jest dla firmy sprawą indywidualną, odpowiadamy na każde pytanie, a elastyczne terminy sprawiają, że dostosowujemy się do klienta.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o nazej ofercie.

Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości Wycena nieruchomości


Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu na rynku nieruchomości dokonamy rzetelnej wyceny Twojej nieruchomości, aby maksymalnie zwiększyć szansę na szybką sprzedaż.

Ceną wziętą z sufitu możemy skutecznie odstraszyć potencjalnych kupujących. Nieruchomości gruntowe (niezbudowane,zabudowane), nieruchomości budynkowe, czy nieruchomości lokalowe (komercyjne, mieszkalne) to normalny towar rynkowy, dlatego też często zmienia się ich wartość. Przyczyny wahań wartości nieruchomości mogą być różne. Wartość budynku, domu, mieszkania czy urządzeń lub maszyn trwale związanych z gruntem jest często określana przez ich stan techniczny. Niemniej w bardzo wielu przypadkach ważniejsze jest miejsce, w którym jest zlokalizowana konkretna nieruchomość.


Wycena nieruchomości

Często bywa tak, że wartość działek, mieszkań lub domów wzrasta albo maleje w związku z planami inwestycyjnymi, które są realizowane w pobliżu nieruchomości. Weźmy za przykład województwo podkarpackie: działka w tutejszej niewielkiej Malawie może mieć wielokrotnie mniejszą wartość niż działki tej samej wielkości w pobliskim, dużym Rzeszowie. Może się jednak tak stać, że Malawa nagle stanie się bardzo atrakcyjnym miejscem, ze względu na to, że jakaś duża firma będzie tam chciała ulokować swoją produkcję. Możemy się wówczas spodziewać wzrostu wartość tamtejszych działek, mieszkań i domów.

Osoba planująca sprzedaż lub kupno nieruchomości powinna znać realną jej wartość, aby przeprowadzić transakcję z korzyścią. Najlepiej w takiej sytuacji opierać się na profesjonalnych wycenach, które sporządzają uprawnieni rzeczoznawcy majątkowi.

Na czym polega wycena nieruchomości?
Wartość nieruchomości określana jest przy zastosowaniu różnych technik i metod, a cały proces wyceny złożony jest z wielu etapów i kończy się sporządzeniem operatu szacunkowego. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami wyboru właściwego podejścia oraz metody i techniki szacowania nieruchomości dokonuje rzeczoznawca majątkowy, uwzględniając w szczególności cel wyceny, rodzaj i położenie nieruchomości, przeznaczenie w planie miejscowym, stan nieruchomości oraz dostępne dane o cenach, dochodach i cechach nieruchomości podobnych.

Rzeczoznawcy majątkowi sporządzają wyceny według ściśle określonych reguł zawartych w stosownych przepisach. Nie ma mowy tutaj o żadnej dowolności, albowiem od prawidłowo wykonanego operatu szacunkowego może zależeć np. przyznanie kredytu hipotetycznego pod zastaw działki, mieszkania lub domu albo wysokość podatku od spadku czy darowizny, jaki należy zapłacić w urzędzie skarbowym. W wymienionych tutaj oraz w wielu innych przypadkach różne instytucje państwowe, a także komercyjne banki będą honorowały wyłącznie wycenę sporządzoną przez osobę uprawnioną. W świetle polskich przepisów prawnych, jedynie osoba, która posiada uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego może dokonywać wyceny nieruchomości.


Projektowanie i aranżacja wnętrz Projektowanie i aranżacja wnętrz


Projektowanie i aranżacja wnętrz

Jeśli chcemy podnieść cenę przed wynajmem lub sprzedażą naszej nieruchomości lub zagospodarować nowo nabyty dom/mieszkanie, to mamy dla naszych klientów usługę projektowania i aranżacji wnętrz. Każdy z naszych klientów będzie mógł skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości. Galicja-nieruchomości współpracuje z doświadczonymi biurami projektowymi, a dzięki kompleksowej usługi, klient zostaje profesjonalnie potraktowany. Kontakt odbywa się w miłej i kulturalnej atmosferze, a nasi przedstawiciele, wykorzystując nabytą wcześniej wiedzę, przekuwają ją w piękne i indywidualne projekty.

Każdy projekt i aranżacja wnętrza jest projektem indywidualnym, skrojonym pod jednego klienta. Przedstawiasz swoją wizję i pomysł na wykonanie aranżacji nieruchomości, a nasza firma wszystkim się zajmie. Wskazujemy i zatrudniamy profesjonalistów, którzy spełniają oczekiwania.

Dodatkowo, jeśli coś nie podoba ci się w swoim dotychczasowym mieszkaniu/domu, to sprawdzeni przez nas fachowcy dokonają profesjonalnej aranżacji wnętrza. Bazujemy również na technikach Home Staging, dzięki czemu wiemy na co należy zwrócić uwagę, zawłaszcza jeśli zlecona praca dotyczy nieruchomości, która ma być sprzedana lub wynajęta.

Remonty budowlane przez wykwalifikowanych fachowców Remonty budowlane przez wykwalifikowanych fachowców


Galicja-nieruchomości współpracuje z profesjonalnymi firmami, dzięki którym wyremontujesz każdą nieruchomości. Każdy z naszych klientów otrzyma możliwość współpracy ze wskazanymi przez nas ekipami remontowo-budowlanymi. Sprawdzone firmy przeprowadzą nas przez oględziny, a licencjonowani pracownicy zajmą się wszystkim. Jest to idealna usługa jeśli chcesz podnieść wartość swojej nieruchomości przed jej sprzedażą lub wynajmem.

Nasi kliencji nie muszą się niczym martwić. Kontakt i formalności są po stronie Galicja-nieruchomości. Dbamy o to, aby nasi klienci czuli się komfortowo i nie musieli zajmować się zbędnymi rzeczami.


Remonty budowlane przez wykwalifikowanych fachowców

Sprzedaż sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach Sprzedaż sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach


Sprzedaż sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach

Galicja-nieruchomości przedstawia specjalną ofertę dla naszych klientów na sprzedaż sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach. Tylko klienci Galicja-nieruchomości otrzymają 5 LETNIĄ GWARANCJĘ na wybrane modele sprzętu AGD. Ponadto w ramach naszej współpracy z firmą FHU ADAMPOL otrzymają Państwo 5% RABATU NA ZAKUP sprzętu AGD do zabudowy kuchennej.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu AGD oraz bardzo atrakcyjne ceny!
Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną na allegro.
Szukaj nas pod nickiem: adampol-rze


Ubezpieczenia Ubezpieczenia


Bazując na wieloletnim doświadczeniu, Galicja-nieruchomości oferuje swoim klientom profesjonalne podejście do kwestii ubezpieczenia. Nasi pracownicy poczynią wszelkich starań, aby wybrać idealne ubezpieczenia dla Twojej nieruchomości. W trakcie pracy Galicja współpracuje z firmami, które są znane na rynku i wiedzą jak poprowadzić proces ubezpieczenia szybko i bezpiecznie. Sukces każdej podpisanej umowy, to kwestia bardzo dobrej znajomości rynku nieruchomości, wysoko wykfalifikowanych pracowników i wyrobionych wysokich standardów jakości, które tworzone są latami.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę ubezpieczenia.


Ubezpieczenia

Home staging Home staging


Ubezpieczenia

Galicja-nieruchomości przedstawia specjalną ofertę dla swoich klientów polegającą na technikach sprzedażowych Home staging. Jest to przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, wiemy na co zwracać uwagę i jak należy przygotować nieruchomość, aby wyeksponować najważniejsze i najlepsze jej cechy. Dzięki temu, potrafimy kierować uwagą potencjalnego nabywcy tak, aby zachwycił się Państwa nieruchomością.

Zachęcamy do współpracy.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >