Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 15

Oferty:

Budziwój | Stan deweloperski | Działka 8 arów

Dom

Powierzchnia: 229 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości z przyjemnością zaprasza Państwa do zapoznan...

Rzeszów

1200000 zł
Sprzedaż

5240 zł/m2

NR OFERTY: 1223/7290/ODS

3 osobne pokoje po remoncie blisko centrum

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Tylko w Galicja Nieruchomości: Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe – idealne pod inw...

Rzeszów

559000 zł
Sprzedaż

10547 zł/m2

NR OFERTY: 1972/7290/OMS

Nowoczesne mieszkanie z balkonem, windą i garażem

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o p...

Rzeszów

600000 zł
Sprzedaż

11320 zł/m2

NR OFERTY: 1960/7290/OMS

Połowa domu w zabudowie bliźniaczej – Zwięczyca

Dom

Powierzchnia: 88 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Rzeszów

699000 zł
Sprzedaż

7943 zł/m2

NR OFERTY: 1204/7290/ODS

Wyjątkowe mieszkanie 92m2 z potencjałem rozbudowy

Mieszkanie

Powierzchnia: 92 m2

Ilość pokoi: 3

Rzeszów

830000 zł
Sprzedaż

9021 zł/m2

NR OFERTY: 1956/7290/OMS

Krakowska- Dobra cena ! Tylko 8 265 zł/m²

Mieszkanie

Powierzchnia: 64 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia przygotowane puste mieszkanie do kapitalne...

Rzeszów

529000 zł
Sprzedaż

8265 zł/m2

NR OFERTY: 1952/7290/OMS

Bardzo dobra cena za metr 7 488 zł.

Mieszkanie

Powierzchnia: 80 m2

Ilość pokoi: 4

Biuro sprzedaży ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzc...

Rzeszów

599000 zł
Sprzedaż

7487 zł/m2

NR OFERTY: 1918/7290/OMS

Bliźniak 83m2 STAN DEWELOPERSKI

Dom

Powierzchnia: 83 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie dew...

Rzeszów

599000 zł
Sprzedaż

7216 zł/m2

NR OFERTY: 1175/7290/ODS

Działki budowlane z WZ na przedmieściach Łańcuta.

Działka

Przedstawiamy do sprzedania dwie działki – każda po 12 arów, zlokalizowane w...

łańcut

264000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 191/7290/OGS

Nowoczesne mieszkania na Budziwoju

Mieszkanie

Powierzchnia: 63 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątk...

Rzeszów

499000 zł
Sprzedaż

7920 zł/m2

NR OFERTY: 1916/7290/OMS