Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 13

Oferty:

Działka budowlana 48 arów z WZ

Działka

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 48 arów, położona w spokojnej i piękn...

Błędowa tyczyńska

260000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 202/7290/OGS

Dom wolnostojący, 14 arów, prestiżowa lokalizacja

Dom

Powierzchnia: 140 m2

Galicja Nieruchomości z przyjemnością prezentuje funkcjonalny dom wolnostojący o p...

Rzeszów

1199000 zł
Sprzedaż

8564 zł/m2

NR OFERTY: 1200/7290/ODS

Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym

Dom

Powierzchnia: 142 m2

Galicja Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego dom...

Rzeszów

719000 zł
Sprzedaż

5063 zł/m2

NR OFERTY: 1220/7290/ODS

Dom premium blisko Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 214 m2

Nowoczesność, komfort i harmonia – to trzy słowa, które najlepiej opisują ten wyją...

Rzeszów

1729000 zł
Sprzedaż

8079 zł/m2

NR OFERTY: 1226/7290/ODS

DOM WOLNOSTOJĄCY – STAN SUROWY OTWARTY – STOBIERNA

Dom

Powierzchnia: 120 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu solidnie ...

Stobierna

450000 zł
Sprzedaż

3750 zł/m2

NR OFERTY: 1120/7290/ODS

Dom w otulinie lasu – stan surowy zamknięty

Dom

Powierzchnia: 73 m2

Biuro sprzedaży galicja-nieruchomosci.pl ma przyjemność zaprosić Państwa do zapozn...

Lubenia

495000 zł
Sprzedaż

6780 zł/m2

NR OFERTY: 1113/7290/ODS

Działka z MPZP pod usługi i mediami

Działka

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę sprzedaży działki komercyjne...

Iwonicz

1900000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 201/7290/OGS

Działka 5781 m2 z Wz pod biurowiec

Działka

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna sprzedaż terenu komercyjnego w Rzesz...

Rzeszów

6300000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 200/7290/OGS

Brak skosów, ogródek od 35-108 m2. Blisko szkoła

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja przedstawia Nowe 3‑pokojowe mieszkanie z narożnym ogrodem ...

Rzeszów

449000 zł
Sprzedaż

8471 zł/m2

NR OFERTY: 1926/7290/OMS

Komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem

Dom

Powierzchnia: 260 m2

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu nowocz...

łańcut

1777000 zł
Sprzedaż

6834 zł/m2

NR OFERTY: 1173/7290/ODS