Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-sprzedaz - Part 2

Oferty:

2 pokoje w nowym bloku w centrum – Kopisto

Mieszkanie

Powierzchnia: 44 m2

Ilość pokoi: 2

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 6. piętrze nowe...

Rzeszów

720000 zł
Sprzedaż

16363 zł/m2

NR OFERTY: 2054/7290/OMS

Komfortowe mieszkanie z dużym ogrodem 100m2

Mieszkanie

Powierzchnia: 56 m2

Ilość pokoi: 3

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,77 m...

Rzeszów

699000 zł
Sprzedaż

12482 zł/m2

NR OFERTY: 1962/7290/OMS

Wyjątkowe mieszkanie nad Wisłokiem

Mieszkanie

Powierzchnia: 34 m2

Ilość pokoi: 1

Wyjątkowa nowoczesna kawalerka o powierzchni 34 m², położona na 3. piętrze w nowoc...

Rzeszów

533900 zł
Sprzedaż

15702 zł/m2

NR OFERTY: 1983/7290/OMS

Widok na miasto + prestiżowa lokalizacja

Mieszkanie

Powierzchnia: 34 m2

Ilość pokoi: 1

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 34,73 m², zlokalizowan...

Rzeszów

529000 zł
Sprzedaż

15558 zł/m2

NR OFERTY: 2052/7290/OMS

2p.Lubelska, narożny balkon, komórka, klimatyzacja

Mieszkanie

Powierzchnia: 43 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować: Narożne, jasne mieszkanie z...

Rzeszów

577000 zł
Sprzedaż

13418 zł/m2

NR OFERTY: 2053/7290/OMS

3 pokoje z ogrodem 114m2 – mieszkanie skrajne

Mieszkanie

Powierzchnia: 54 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu of...

Rzeszów

459000 zł
Sprzedaż

8500 zł/m2

NR OFERTY: 2042/7290/OMS

3 pokoje – w okazyjnej cenie – ul. Budziwojska

Mieszkanie

Powierzchnia: 62 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu of...

Rzeszów

445000 zł
Sprzedaż

7177 zł/m2

NR OFERTY: 2045/7290/OMS

Mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Rzeszowa

Mieszkanie

Powierzchnia: 46 m2

Ilość pokoi: 2

Biuro Sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow....

Rzeszów

489000 zł
Sprzedaż

10630 zł/m2

NR OFERTY: 1723/7290/OMS

Mieszkanie 3 pokoje + strych 35m2 do adaptacji

Mieszkanie

Powierzchnia: 55 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszka...

Mogielnica

399000 zł
Sprzedaż

7254 zł/m2

NR OFERTY: 2051/7290/OMS

Mieszkanie z ogrodem – Mogielnica – Przedsprzedaż

Mieszkanie

Powierzchnia: 50 m2

Ilość pokoi: 3

Mogielnica

379000 zł
Sprzedaż

7580 zł/m2

NR OFERTY: 2049/7290/OMS