Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!lokale-biura-wynajem

Oferty:

Jasionka | Dom w sąsiedztwie lasu | Działka 6,42ar

Dom

Powierzchnia: 138 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Jasionka

599000 zł
Sprzedaż

4340 zł/m2

NR OFERTY: 1294/7290/ODS

Mieszkanie blisko Politechniki, ul. Dąbrowskiego.

Mieszkanie

Powierzchnia: 39 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie...

Rzeszów

430000 zł
Sprzedaż

11025 zł/m2

NR OFERTY: 2041/7290/OMS

Mieszkanie 3 pokojowe – Niska cena za m2 !!!

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Mieszkanie 3 pokojowe przy ul...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

9603 zł/m2

NR OFERTY: 2058/7290/OMS

Króla Augusta -CENTRUM -1 PIĘTRO. Po Remoncie.

Mieszkanie

Powierzchnia: 33 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Gotowca inwestycyjnego lub id...

Rzeszów

430000 zł
Sprzedaż

13030 zł/m2

NR OFERTY: 2056/7290/OMS

Gotowe szeregówki w stanie deweloperskim

Dom

Powierzchnia: 119 m2

Galicja Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinny...

Rzeszów

740000 zł
Sprzedaż

6218 zł/m2

NR OFERTY: 1287/7290/ODS

Przestronne 3 pokoje z dwoma balkonami |Niski blok

Mieszkanie

Powierzchnia: 57 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie p...

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

11929 zł/m2

NR OFERTY: 2031/7290/OMS

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie | 110 m² |Słocina

Mieszkanie

Powierzchnia: 110 m2

Ilość pokoi: 4

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej – przestrzeń i komfort w s...

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

6181 zł/m2

NR OFERTY: 2007/7290/OMS

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Mieszkanie

Powierzchnia: 54 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Rzeszów

463505 zł
Sprzedaż

8583 zł/m2

NR OFERTY: 1950/7290/OMS

Dom całoroczny Radawa.

Dom

Powierzchnia: 80 m2

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż:Nie szukaj dalej ! Oferta tylko u nas...

Radawa

799000 zł
Sprzedaż

9987 zł/m2

NR OFERTY: 1248/7290/ODS

Widokowe 3-pokojowe mieszkanie, obok WSiZ i MSWiA

Mieszkanie

Powierzchnia: 64 m2

Ilość pokoi: 3

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powie...

Rzeszów

525000 zł
Sprzedaż

8203 zł/m2

NR OFERTY: 2050/7290/OMS