Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!dzialki-sprzedaz - Part 2

Oferty:

Najtańsze 3 pok. w okolicy | 49,9m2 | ul Bohaterów

Mieszkanie

Powierzchnia: 49 m2

Ilość pokoi: 3

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji | 49,9 m² | Rzeszów, ul. Bohaterów | ba...

Rzeszów

399000 zł
Sprzedaż

8142 zł/m2

NR OFERTY: 2057/7290/OMS

Przybyszówka | Bliźniak w stanie surowym zamknięty

Dom

Powierzchnia: 92 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Rzeszów

517000 zł
Sprzedaż

5619 zł/m2

NR OFERTY: 1087/7290/ODS

APARTAMENT PREMIUM 90 m² Z DUŻYM TARASEM 70 m²

Mieszkanie

Powierzchnia: 90 m2

Ilość pokoi: 4

Do wynajęcia wyjątkowy apartament klasy premium, stworzony dla osób ceniących luks...

Rzeszów

5500 zł
Wynajem

61 zł/m2

NR OFERTY: 56/7290/OMW

Kawalerka 35 m2 Rzeszów centrum

Mieszkanie

Powierzchnia: 35 m2

Ilość pokoi: 1

Firma Galicja Nieruchomości posiada do wynajęcia kawalerkę w ścisłym centrum miast...

Rzeszów

2300 zł
Wynajem

65 zł/m2

NR OFERTY: 55/7290/OMW

REZERWACJAMatysówka, nowy dom na widokowej działce

Dom

Powierzchnia: 140 m2

REZERWACJA Galicja-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy dom jednorodzin...

Matysówka

1100000 zł
Sprzedaż

7857 zł/m2

NR OFERTY: 1284/7290/ODS

Magazyn 500 m2 północ Rzeszów

Obiekt

Powierzchnia: 500 m2

Biuro Galicja Nieruchomości prezentuje Państwu możliwość wynajęcia magazynu na 2 p...

Rzeszów

10000 zł
Wynajem

20 zł/m2

NR OFERTY: 5/7290/OHW

DOM W OTULINIE LASU – DUŻA DZIAŁKA 21 ar

Dom

Powierzchnia: 152 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowa...

Błędowa tyczyńska

515000 zł
Sprzedaż

3388 zł/m2

NR OFERTY: 1292/7290/ODS

Stan surowy zamknięty, Elewacja, Rolety, 10 ar.

Dom

Powierzchnia: 165 m2

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z ...

Wyżne

695000 zł
Sprzedaż

4212 zł/m2

NR OFERTY: 1291/7290/ODS

Drabiniaka-Blok z windą-Mieszkanie z dużym tarasem

Mieszkanie

Powierzchnia: 37 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Dwu pokoje mieszkanie z ogrom...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

13756 zł/m2

NR OFERTY: 2055/7290/OMS

Narożna Szeregówka | Garaż | Duża Działka 4,5 ara

Dom

Powierzchnia: 162 m2

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej – segment narożny – zlokalizowany przy ul. ...

Rzeszów

1455000 zł
Sprzedaż

8981 zł/m2

NR OFERTY: 1290/7290/ODS