Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!dzialki-sprzedaz

Oferty:

DOM W OTULINIE LASU – DUŻA DZIAŁKA 21 ar

Dom

Powierzchnia: 152 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowa...

Błędowa tyczyńska

515000 zł
Sprzedaż

3388 zł/m2

NR OFERTY: 1292/7290/ODS

Stan surowy zamknięty, Elewacja, Rolety, 10 ar.

Dom

Powierzchnia: 165 m2

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z ...

Wyżne

695000 zł
Sprzedaż

4212 zł/m2

NR OFERTY: 1291/7290/ODS

Drabiniaka-Blok z windą-Mieszkanie z dużym tarasem

Mieszkanie

Powierzchnia: 37 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Dwu pokoje mieszkanie z ogrom...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

13756 zł/m2

NR OFERTY: 2055/7290/OMS

Narożna Szeregówka | Garaż | Duża Działka 4,5 ara

Dom

Powierzchnia: 162 m2

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej – segment narożny – zlokalizowany przy ul. ...

Rzeszów

1455000 zł
Sprzedaż

8981 zł/m2

NR OFERTY: 1290/7290/ODS

Budziwój | 180m2 | Działka 17 arów

Dom

Powierzchnia: 180 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Rzeszów

600000 zł
Sprzedaż

3333 zł/m2

NR OFERTY: 1262/7290/ODS

Gotowa narożna szeregówka z garażem, Zwięczyca

Dom

Powierzchnia: 100 m2

Prezentujemy Państwu ostatni narożny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w st...

Rzeszów

705000 zł
Sprzedaż

7050 zł/m2

NR OFERTY: 1285/7290/ODS

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m² | balkon

Mieszkanie

Powierzchnia: 62 m2

Ilość pokoi: 4

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Budziwój

536726 zł
Sprzedaż

8656 zł/m2

NR OFERTY: 1951/7290/OMS

2 pokoje w nowym bloku w centrum – Kopisto

Mieszkanie

Powierzchnia: 44 m2

Ilość pokoi: 2

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 6. piętrze nowe...

Rzeszów

720000 zł
Sprzedaż

16363 zł/m2

NR OFERTY: 2054/7290/OMS

Komfortowe mieszkanie z dużym ogrodem 100m2

Mieszkanie

Powierzchnia: 56 m2

Ilość pokoi: 3

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,77 m...

Rzeszów

699000 zł
Sprzedaż

12482 zł/m2

NR OFERTY: 1962/7290/OMS

Dom na pograniczu Budziwoja a Hermanowej. 10a !!!

Dom

Powierzchnia: 129 m2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Nowoczesny dom o pow. 113m2 n...

Rzeszów

555000 zł
Sprzedaż

4302 zł/m2

NR OFERTY: 1289/7290/ODS