Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!domy-sprzedaż

Oferty:

Najtańsze 3 pok. w okolicy | 49,9m2 | ul Bohaterów

Mieszkanie

Powierzchnia: 49 m2

Ilość pokoi: 3

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji | 49,9 m² | Rzeszów, ul. Bohaterów | ba...

Rzeszów

399000 zł
Sprzedaż

8142 zł/m2

NR OFERTY: 2057/7290/OMS

Przybyszówka | Bliźniak w stanie surowym zamknięty

Dom

Powierzchnia: 92 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Rzeszów

517000 zł
Sprzedaż

5619 zł/m2

NR OFERTY: 1087/7290/ODS

Nowa Szeregówka | stan deweloperski | duży ogródek

Dom

Powierzchnia: 84 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić:Nowoczesna szereg...

Budziwój

712400 zł
Sprzedaż

8480 zł/m2

NR OFERTY: 1197/7290/ODS

APARTAMENT PREMIUM 90 m² Z DUŻYM TARASEM 70 m²

Mieszkanie

Powierzchnia: 90 m2

Ilość pokoi: 4

Do wynajęcia wyjątkowy apartament klasy premium, stworzony dla osób ceniących luks...

Rzeszów

5500 zł
Wynajem

61 zł/m2

NR OFERTY: 56/7290/OMW

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m² | balkon

Mieszkanie

Powierzchnia: 62 m2

Ilość pokoi: 4

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Budziwój

536726 zł
Sprzedaż

8656 zł/m2

NR OFERTY: 1951/7290/OMS

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Mieszkanie

Powierzchnia: 54 m2

Ilość pokoi: 3

Rzeszów

463505 zł
Sprzedaż

8583 zł/m2

NR OFERTY: 1950/7290/OMS

Króla Augusta -CENTRUM -1 PIĘTRO. Po Remoncie.

Mieszkanie

Powierzchnia: 33 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Gotowca inwestycyjnego lub id...

Rzeszów

430000 zł
Sprzedaż

13030 zł/m2

NR OFERTY: 2056/7290/OMS

Kawalerka 35 m2 Rzeszów centrum

Mieszkanie

Powierzchnia: 35 m2

Ilość pokoi: 1

Firma Galicja Nieruchomości posiada do wynajęcia kawalerkę w ścisłym centrum miast...

Rzeszów

2300 zł
Wynajem

65 zł/m2

NR OFERTY: 55/7290/OMW

REZERWACJAMatysówka, nowy dom na widokowej działce

Dom

Powierzchnia: 140 m2

REZERWACJA Galicja-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy dom jednorodzin...

Matysówka

1100000 zł
Sprzedaż

7857 zł/m2

NR OFERTY: 1284/7290/ODS

Magazyn 500 m2 północ Rzeszów

Obiekt

Powierzchnia: 500 m2

Biuro Galicja Nieruchomości prezentuje Państwu możliwość wynajęcia magazynu na 2 p...

Rzeszów

10000 zł
Wynajem

20 zł/m2

NR OFERTY: 5/7290/OHW