Wolnostojący dom jednorodzinny 189m2 pod Rzeszowem

Biuro Galicja Nieruchomości oferuje Państwu dom jednorodzinny wybudowany w stylu kanadyjskim o łącznej powierzchni 189m2, w okolicy miejscowości Nowy Borek. Budynek usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 10,8a, przyozdobionej różnorodnymi drzewami owocowymi, którą można zaadaptować pod dodatkowy garaż lub miejsca parkingowe.

Dom wyróżnia nowoczesna architektura zapewniająca niskie koszty utrzymania. Przygotowana instalacja do ogrzewania podłogowego z możliwością montażu klasycznych grzejników, na wypadek obecności alergików.
Wentylacja z możliwością instalacji rekuperacji, co świadczy o jakości wykonania budynku oraz szczelności konstrukcji.
MOŻLIWOŚĆ WŁASNEJ ARANŻACJI ŁAZIENEK I UJĘĆ WODY.
Inwestycja posiada wszystkie potrzebne media, tj., elektryka, gaz, woda, kanalizacja, światłowód.

Możliwość wykończenia ścian płytą GK, wylania pełnych wylewek, instalacji wysokiej jakości grzejników firmy PRESTIGE, a także montaż pełnej wentylacji mechanicznej w cenie 45 tysięcy.

Sprzedający wystawia fakturę VAT, udziela 5 letniej rękojmi na dom.
KUPUJĄCY ZWOLNIONY JEST Z PCC 2%.

PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI DODATKOWO OFERUJEMY ZNIŻKĘ NA SPRZĘT AGD! POMOC W REMONCIE przez sprawdzoną firmę remontowo /budowlaną oraz projekt nieruchomości wykonany przez pracownie projektową!

Mariusz Pięciak
Tel. 575 333 762

Agnieszka Sosnowska
Tel. 725 291 701

Galicja Nieruchomości
Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od inwestora.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >