Szeregówka 83,1m2 – 4 pokoje !!! Załęże !

Galicja – nieruchomości przedstawia na sprzedaż segment środkowy o powierzchni użytkowej 83,1 m² na nowym osiedlu domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie w dzielnicy Załęże.
Prezentowany projekt przedstawia następujący układ pomieszczeń:
– Na parterze znajduje się salon, kuchnia, WC oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się trzy pokoje. Istnieje możliwość rozbudowy domu z wykorzystaniem dodatkowo przestrzeni poddasza.
Segment w prezentowanej cenie oferowany jest w standardzie deweloperskim, w którego skład wchodzi: wykończenie domu wewnątrz tzn. rozprowadzone zostaną wszystkie media tj.: elektryczne, wodno-kanalizacyjne, C.O. z montażem grzejników i pieca gazowego, ponad to wykonane zostaną tynki gipsowe, docieplenie i zabudowa stropu nad piętrem oraz wylewki na podłogach.
Do budynku doprowadzone zostaną media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja, opcjonalnie przyłącz światłowodowy Internetu.
Wykonane zostaną: balustrady, ogrodzenie po stronie ogródka, chodnik do drzwi wejściowych z kostki brukowej, betonowa droga dojazdowa, dwa miejsce postojowe na samochody z płyty ażurowej oraz taras z kostki brukowej. Elewacja budynku wykonana zostanie zgodnie z przedstawioną wizualizacją.
Istnieje możliwość wykonania dodatkowego wykończenia poddasza za dopłatą 32 000 zł brutto do stanu deweloperskiego, w tym zawarty jest montaż 4 okien dachowych, docieplenie poddasza wełną mineralną z zabudową płytą gips-kartonową, wykonanie instalacji elektrycznej i C.O. Oddanie segmentu mieszkalnego w stanie deweloperskim przewidziane jest na IV kwartał 2022 r.
W ofercie również segment środkowy 93,4 m² w cenie 426 000 zł oraz segment narożny 96,7 m² w cenie 446 000 zł.

0% PCC

DEWELOPER WYSTAWIA FAKTURĘ VAT ORAZ UDZIELA GWARANCJI !!!

PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA DODATKOWO OFERUJEMY ZNIŻKĘ NA SPRZĘT AGD! POMOC W REMONCIE przez sprawdzoną firmę remontowo /budowlaną oraz projekt nieruchomości wykonany przez pracownie projektową!

Zapraszam do kontaktu

Małgorzata Murias
tel. 535 666 944

Agnieszka Sosnowska
Tel: 725 291 701

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Galicja-nieruchomości.pl lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83. Dziennik Ustaw · 1994 · 24; poz. 83. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.) bez pisemnej zgody Galicja-nieruchomości.pl lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Galeria:

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >