Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!rynek-pierwotny-sprzedaz - Part 11

Oferty:

Parterowy dom 15 minut od Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 107 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową...

Wysoka głogowska

850000 zł
Sprzedaż

7943 zł/m2

NR OFERTY: 1156/7290/ODS

Dom bliźniak – Rzeszów – Przybyszówka

Dom

Powierzchnia: 93 m2

Biuro Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o...

Rzeszów

517000 zł
Sprzedaż

5559 zł/m2

NR OFERTY: 1087/7290/ODS

Działka 13 ar Przybyszówka

Działka

Biura Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 13,27 arów, ...

Rzeszów

378000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 199/7290/OGS

Mieszkanie do wynajęcia Tajęcina

Mieszkanie

Powierzchnia: 57 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o p...

Tajęcina

2600 zł
Wynajem

45 zł/m2

NR OFERTY: 44/7290/OMW

Prestiżowy dom przy lesie – Tajęcina

Dom

Powierzchnia: 161 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu energoosz...

Tajęcina

2200000 zł
Sprzedaż

13664 zł/m2

NR OFERTY: 1149/7290/ODS

Dziłaka 19 ar w Chmielniku

Działka

Biura Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malo...

Chmielnik

157000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 193/7290/OGS

Wynajem lokalu Leżajsk obok Targu

Lokal

Powierzchnia: 140 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączną obsługę obiektu w Leżajsku...

Leżajsk

4000 zł
Wynajem

28 zł/m2

NR OFERTY: 42/7290/OLW

Zapraszam w Bieszczady – Dom z bala – działka 10ar

Dom

Powierzchnia: 137 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą...

Ustjanowa górna

1200000 zł
Sprzedaż

8759 zł/m2

NR OFERTY: 1163/7290/ODS

Parterówka | Garaż | Kominek | Działka 9,20 ara

Dom

Powierzchnia: 131 m2

Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego...

Wysoka głogowska

599000 zł
Sprzedaż

4572 zł/m2

NR OFERTY: 1216/7290/ODS

Dom jednorodzinny 15 minut od Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 136 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sp...

Wysoka głogowska

530000 zł
Sprzedaż

3897 zł/m2

NR OFERTY: 1143/7290/ODS