Prosperujący obiekt do sprzedania w Centrum

Galicja-nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu prosperujący od wielu lat obiekt w centrum Rzeszowa, składający się z 49 pokoi, sali konferencyjnej, sali restauracyjnej oraz baru. Do obiektu przynależy parking dla gości. Nieruchomość jest dobrze prosperująca.

Lokalizacja: Usytuowanie kamienicy gwarantuje bliskość centrum Rzeszowa. Kamienica znajduje sie w samym sercu miasta z wyjątkowym klimatem starych kamienic, stylowych kawiarni i restauracji. W małej odległości znajdują się przystanki autobusowe, zapewniające doskonałą komunikacją części miasta.

Budynek: O reprezentacyjnym wyglądzie i wysokim standardzie wykończenia, z lokalami użytkowymi na parterze jak i na mieszkaniami na wyższych kondygnacjach o łącznej pow. 3600 mkw.

Doskonała lokalizacja oraz stabilny najemca sprawiają, iż jest to doskonała inwestycja dla Ciebie.

Cena: 12 000 000 zł.

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.

Agnieszka Sosnowska tel. 725 291 701

Galicja-nieruchomosci.pl Sp. z o.o.
ul. Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów
35-309 Rzeszów.

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Galeria:

Sprzedaj
nieruchomość

Dane kontaktoweChcę sprzedaćChange Language >