Powierzchnia handlowo-usługowa 391m2 – Lwowska

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży powierzchni usługowo- handlowej położonej na 2 piętrze w nowoczesnym 3-kondygnacyjnym budynku przy ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Dzięki wygodnemu i funkcjonalnemu układowi pomieszczeń oraz przestronnemu wnętrzu lokal idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Budynek posiada kategorię medyczną – spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa i wymagania sanitarne. Jest idealną opcją dla firm prowadzących działalność związaną z ochroną zdrowia.

IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA – REWELACYJNA LOKALIZACJA
➔ Budynek położony w pobliżu ul. Lwowskiej będącej częścią południowej obwodnicy miasta. Łatwy dojazd do obiektu gwarantują dwa osobne zjazdy.
➔ W najbliższej okolicy znajdują się: liczne placówki medyczne, osiedla mieszkaniowe i osiedla domów jednorodzinnych, hurtownie, sklepy samoobsługowe i hipermarket, poczta, hotel, restauracje, bank, przystanki autobusowe.

* Powierzchnia 391m2
* 4 toalety z czego jedna przystosowana dla osób niepełnosprawnych
* Rekuperacja i klimatyzacja
* Duży open space
* Kilkadziesiąt miejsc postojowych dookoła budynku – dla pracowników i klientów
* Winda osobowa przystosowana do przewozu noszy i osób niepełnosprawnych
* Oświetlenie dopasowane do wymagań branży medycznej
* Duże przeszklenia

Ze względu na układ i wydzielenie 6 osobnych pomieszczeń nieruchomość idealnie nadaje się pod wynajem – całości lub części powierzchni.
WYSOKA RENTOWNOŚĆ INWESTYCYJNA!

Podana cena jest ceną netto.
Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Zapraszam do kontaktu

Joanna Figiela
Tel. 574 168 766

Małgorzata Murias
Tel: 535 666 944

Galicja Nieruchomości
Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od dewelopera.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >