PÓŁNOCNA część strony Rzeszowa. Bliźniak.

Galicja- nieruchomości ma przyjemność przedstawić proste bryły budynków, jasne kolory elewacji i drewniane elementy wykończenia nadają całości ponad­czasowego i eleganckiego charakteru. Nieruchomość znajduję się w Głogowie Małopolskim.

Dwie kondygnacje nadziemne w prosty sposób wydzielają przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną – dzienną. W bryle budynku znajduje się stanowisko garażowe i funkcjonalne schowki, a przydomowy ogródek zapewnia przyjemne miejsce relaksu pod gołym niebem.

Do dyspozycji mieszkańców są dwa tarasy – jeden na parterze, drugi na pierwszej kondygnacji, który połączony jest ze sypialnią. Łączna powierzchnia domu wynosi – 134,20m² + pomieszczenie strychowe 64m². Powierzchnia działki: 280m2

Przyjemny i pełen spokoju klimat okolicy zapewniają przede wszystkich okazałe drzewa. Uzupełnieniem tego krajobrazu są zielone przestrzenie na terenie osiedla. Istotnym elementem inwestycji są nowe nasadzenia – zarówno drzew, jak i ozdobnych krzewów oraz traw.

W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się
przedszkole w odległości – 450 m
szkoła – 600 m
sklep – 350 m
miejskie linie autobusów – 700 m
Kościół – 600 m
Urząd Miejski – 700 m

Inwestycja oddawana będzie w stanie deweloperskim – cena: 499 000 zł. już gotowe.

Kupujący nie płaci podatku 0% PCC

DEWELOPER WYSTAWIA FAKTURĘ VAT ORAZ UDZIELA GWARANCJI.

PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA DODATKOWO OFERUJEMY ZNIŻKĘ NA SPRZĘT AGD! POMOC W REMONCIE przez sprawdzoną firmę remontowo /budowlaną oraz projekt nieruchomości wykonany przez pracownie projektową!

Więcej informacji pod telefonem proszę dzwonić :

Agnieszka Sosnowska: Tel: 725291701

Małgorzata Murias Tel: 535 666 944

Galicja Nieruchomości
ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów.

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od dewelopera.

Galeria:

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >