NOWY DOM PRATEROWY DO ZAMIESZKANIA – Działka 7,5a

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkowy dom parterowy – projekt Dom w Kostrzewach firmy Archon, położony na 7,5 arowej działce, w odległości jedynie 6,8 km od centrum Rzeszowa. Dom budowany w technologii energooszczędnej, z pompą ciepła, rekuperacją, klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym. Posiada 3 osobne sypialnie, 2 łazienki, salon z jadalnią i otwartą jasną kuchnię oraz kotłownię z funkcją pralni.

DOM CAŁKOWICIE WYKOŃCZONY – CZĘŚCIOWO UMEBLOWANY, NIERUCHOMOŚĆ WEWNĄTRZ NIE WYMAGA WKŁADU FINANSOWEGO!

Dom wykończono z dbałością o detale, wysokiej jakości materiałami i w standardzie energooszczędnym.
Na całej powierzchni domu wykonano ogrzewanie podłogowe, w łazience dodatkowo kaloryfer. Atutem jest ekologiczna pompa ciepła.
Dodatkową formą ogrzewania jest kominek, a precyzyjną i szybką regulację temperatury umożliwia zamontowana w salonie klimatyzacja.
Podłogi wykonano z płytek ceramicznych i paneli wysokiej jakości.

Powierzchnia działki pozwala na dowolne zagospodarowanie idealnej przestrzeni do odpoczynku i relaksu. Posesja została ogrodzona ze wszystkich stron z bramą wjazdową na pilota.

Układ pomieszczeń:
– wiatrołap,
– przedpokój,
– salon z jadalnią, kuchnią i kotłownią z funkcją pralni,
– łazienka,
– sypialnia,
– pokój,
– pokój,
– łazienka.
Powierzchnia użytkowa domu: 94 m2.

Zapraszam do kontaktu

Joanna Barć
tel. 575 333 203

Agnieszka Sosnowska
tel. 725 291 701

Galicja Nieruchomości
Ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >