Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na os. Staromieście w Rzeszowie, które stanowi idealną propozycję dla osób ceniących wygodę i w wysokiej jakości wykończone wnętrza. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze spokojnego nowego osiedla niskich bloków.
MIESZKANIE Z WINDĄ ✹ DUŻE MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE (zmieści się samochód typu SUV oraz motor) ✹ BRAK PIECYKA GAZOWEGO – LOGOTERMY ✹ 2 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM ✹ KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE ✹ WYPOSAŻENIE W CENIE
✹ W mieszkaniu wykonano komfortową zabudowę meblami na wymiar zarówno w kuchni i łazience jak i przedpokoju- mini garderoba oraz sypialni. Dzięki temu nowy właściciel będzie mógł cieszyć się dużą ilością miejsca do przechowywania.
✹ W kuchni wyposażenie AGD: lodówka z zamrażarką, płyta indukcyjna, okap, zlew, zmywarka.
✹ W łazience: prysznic, WC, szafki, umywalka, lustro, pralka, grzejnik drabinka.
✹ W salonie: szafka pod telewizor; w sypialni: pojemna szafa w zabudowie, instalacja pod klimatyzację.
We wszystkich oknach zamontowano wewnętrzne rolety.
Kierunek okien w pokojach: wschód.
IDEALNA LOKALIZACJA – dostęp do pełnej infrastruktury komunikacyjno- usługowej. Bardzo dobry dojazd do ul. Warszawskiej, Lubelskiej oraz poza Rzeszów dzięki bliskości węzłów komunikacyjnych.
UKŁAD POKOI:
– przedpokój z mini garderobą,
– łazienka,
– aneks kuchenny + salon z balkonem francuskim i balkonem klasycznym,
– sypialnia.
Opłaty eksploatacyjne: czynsz około 350zł + prąd według zużycia.
Zapraszam do kontaktu
Joanna Figiela
Tel. 574 168 766
Małgorzata Murias
Tel: 535 666 944
Galicja Nieruchomości
Ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów.
Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.