Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!Mieszkanie w Capital Towers – 62m2 – 4 pokoje !!!

Mieszkanie w Capital Towers – 62m2 – 4 pokoje !!!

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w kompleksie Capital Towers a dokładnie w najbardziej pożądanej szklanej wieży.

Metraż prezentowanej nieruchomości to 62m2 w skład których wchodzą Salon z kuchnią, 3 sypialnie, dwie garderoby, łazienka i przedpokój. Dodatkowo do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska około 4m2 oraz istnieje możliwość przejęcia najmu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

W pierwotnym rozkładzie mieszkanie posiadało duży salon oraz dwie sypialnie, ze względu na potrzeby właścicieli została wydzielona trzecia sypialnia z części pokoju dziennego. Wedle potrzeb przyszłych nabywców bez problemu można w mieszkaniu przywrócić pierwotny układ.

Nieruchomość została wykończona w najwyższym standardzie, układ oraz aranżacja została wykonana przez profesjonalnego projektanta wnętrz.

– Wszystkie meble w raz z zabudową kuchenną wykonane pod wymiar.
– W mieszkaniu wykonane zostały posadzki żywiczne, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz ponadczasowym wyglądem.
– Każdy z pokoi został wyposażony w oddzielną jednostkę klimatyzacyjną ( w sumie 4 klimatyzatory)
– Armatura wysokiej klasy
– Grzejniki schowane w podłodze
– Rekuperacja mechaniczna
– Ogrzewanie podłogowe
– Automatyczne rolety zewnętrzne

Nieruchomość bez dwóch zdań wyróżnia się na tle innych mieszkań przepięknym widokiem na bulwary Rzeszowskie. Balkon oraz okna skierowane w stronę rzeki Wisłok, skąd także można podziwiać piękne zachody słońca, ze względu na zachodnia ekspozycję.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 18 piętrowym wieżowcu. Budynek objęty całodobową ochroną + recepcja na poziomie 0. Miesięczne opłaty do wspólnoty wynoszą 570 zł.

Ostatnie zdjęcie przedstawia salon przed wydzieleniem sypialni.

☛ PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI OFERUJEMY RABAT 10% W LEROY MERLIN + KARTĘ PODARUNKOWĄ 50 ZŁ.
☛ NASI KLIENCI OTRZYMUJĄ KARTĘ RABATOWĄ MEBLEX UPRAWNIAJĄCĄ DO ZNIŻKI 10% NA CAŁY ASORTYMENT.
☛ NASI DORADCY KREDYTOWI POMAGAJĄ W UZYSKANIU FINANSOWANIA NA ZAKUP WYBRANEJ PRZEZ PAŃSTWA NIERUCHOMOŚCI.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu oraz prezentacje

☎️ Piotr Gąsior

 575 333 769

☎️ Agnieszka Sosnowska

 725 291 701

Galicja Nieruchomości
Ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów.

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >