Mieszkanie 65m2 z balkonem – PARTER – Drabinianka

Biuro Galicja-Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 65m2 składającego się z 3 osobnych pokoi, jasnej oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość posiada klasyczny układ pomieszczeń zapewniający komfort codziennego życia oraz prywatność. Mieszkanie jest jasne, przestronne, z balkonem typu loggia od strony południowej oraz przynależną komórką lokatorską bezpośrednio przy mieszkaniu. Usytuowane na parterze niskiego bloku oddanego do użytkowania w 2010 roku.

MIESZKANIE SPRZEDAWANE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM!
IDEALNE DLA RODZINY!

POWIERZCHNIA: 65m2.
BALKON: loggia o powierzchni 5m2.
PIĘTRO: parter.
KOMÓRKA LOKATORSKA: 2,5m2.
PARKING: miejsca ogólnodostępne bezpośrednio przy bloku.
LOKALIZACJA: osiedle Drabinianka.

INFRASTRUKTURA: mieszkanie znajduje się na osiedlu z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury usługowej. Do dyspozycji nowych właścicieli: przedszkole, żłobek, plac zabaw bezpośrednio przy bloku; sklepy samoobsługowe, lokale gastronomiczne, przystanki autobusowe, uczelnia, ścieżki rowerowe i rekreacyjne.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
* przedpokój,
* kuchnia,
* pokój dzienny z jadalnią,
* łazienka,
* pokój I,
* pokój II.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Joanna Figiela
Tel. 574 168 766

Małgorzata Murias
Tel: 535 666 944

Galicja Nieruchomości
ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >