Mieszkanie 59m2 – 3 pokoje – GOTOWE W CZERWCU 2021

Biuro Galicja-Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,6m2 położonego na 3 piętrze nowego bloku na osiedlu Krakowska- Południe. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie dwustronne- od strony salonu ekspozycja południowo- wschodnia, od strony sypialni połnocno- zachodnia.

Termin przekazania kluczy: czerwiec 2021 r.

0% PCC!
DEWELOPER UDZIELA GWARANCJI I WYSTAWIA FAKTURĘ VAT!

BLOK POSIADA 2 WINDY!
NOWOCZESNY I EKONOMICZNY SYSTEM GRZEWCZY Z SIECI MIEJSKIEJ – LOGOTERMY.
DOSTĘPNE SĄ DO WYKUPIENIA MIEJSCA POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM oraz OGÓLNODOSTĘPNE MIEJSCA POSTOJOWE PRZY BLOKU.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
* hall – 8,72m2,
* salon + aneks kuchenny – 25,7m2,
* sypialnia – 10,95m2,
* pokój – 10,34m2,
* łazienka – 3,89m2.

Na poziomie -1 oraz -2 znajdują się parkingi podziemne. Dla komfortu mieszkańców na poziomie 0 zlokalizowane są lokale handlowo- usługowe: sklepy samoobsługowe, restauracja, salon fryzjerski, piekarnia. W sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkola, żłobki, place zabaw, hala sportowa, hipermarkety, przychodnia.
Osiedle położone w okolicy terenów zielonych, bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta jak i okolicami dzięki szybkiemu dojazdowi do autostrady A4.

W OFERCIE POSIADAMY TAKŻE MIESZKANIA O INNYCH FUNKCJONALNYCH UKŁADACH, Z DUŻYMI TARASAMI.

Każdy nabywca otrzymuje rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin z zakresu zaprojektowania, wykończenia i urządzenia mieszkania!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Małgorzata Murias
Tel: 535 666 944

Galicja Nieruchomości
ul. Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od dewelopera.

Galeria:

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >