Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-wynajem - Part 9

Oferty:

Okulickiego | Mieszkanie 37m2 | Pierwsze piętro

Mieszkanie

Powierzchnia: 37 m2

Ilość pokoi: 2

Jeśli szukasz mieszkania w lokalizacji, która naprawdę ułatwia życie, ta oferta je...

Rzeszów

445000 zł
Sprzedaż

12027 zł/m2

NR OFERTY: 2024/7290/OMS

Dom

Powierzchnia: 117 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczes...

Rzeszów

747000 zł
Sprzedaż

6384 zł/m2

NR OFERTY: 1193/7290/ODS

Przestrzeń biurowa : Klimatyzacja, Winda ,Parking

Lokal

Powierzchnia: 240 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną przestrzeń biurowo-u...

Rzeszów

11760 zł
Wynajem

49 zł/m2

NR OFERTY: 36/7290/OLW

Już gotowy! Stan deweloperski. Drabinianka

Dom

Powierzchnia: 150 m2

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment śr...

Rzeszów

755930 zł
Sprzedaż

5039 zł/m2

NR OFERTY: 1218/7290/ODS

Ostatnie szeregówka na kameralnej inwestycji!

Dom

Powierzchnia: 85 m2

Oferujemy Państwu do sprzedania ostatnią środkową szeregówkę zlokalizowaną na kame...

Boguchwała

600000 zł
Sprzedaż

7058 zł/m2

NR OFERTY: 1272/7290/ODS

TANIO! Lokal usługowy 71m² | 1800 zł | przyziemie

Lokal

Powierzchnia: 71 m2

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy w przyziemiu, o powierzchni 71m², położony...

Rzeszów

1800 zł
Wynajem

25 zł/m2

NR OFERTY: 45/7290/OLW

Dom Parterowy z garażem-Załęże

Dom

Powierzchnia: 107 m2

Biuro Sprzedaży Galicja-Nieruchomości przedstawia dom parterowy jednorodzinny o po...

Rzeszów

910000 zł
Sprzedaż

8504 zł/m2

NR OFERTY: 1247/7290/ODS

Dom w Głogowie Małopolskim stan surowy otwarty

Dom

Powierzchnia: 167 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojące...

Głogów małopolski

520000 zł
Sprzedaż

3113 zł/m2

NR OFERTY: 1246/7290/ODS

Dom do remontu na dużej działce w Tyczynie

Dom

Powierzchnia: 200 m2

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolno stojący, trzykondygnacyjny dom, usytuowany...

Tyczyn

699000 zł
Sprzedaż

3495 zł/m2

NR OFERTY: 1157/7290/ODS

Okazja! Lokal do wynajęcia 63 m² | 2 500 zł

Lokal

Powierzchnia: 63 m2

Do wynajęcia lokal o powierzchni 63 m², położony na I piętrze klimatycznej kamieni...

Rzeszów

2500 zł
Wynajem

39 zł/m2

NR OFERTY: 44/7290/OLW