Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-wynajem - Part 6

Oferty:

Nowoczesny dom 136 m² | działka 6 ar | gaz | garaż

Dom

Powierzchnia: 136 m2

Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym,...

Wysoka głogowska

575000 zł
Sprzedaż

4227 zł/m2

NR OFERTY: 1281/7290/ODS

Lokal

Powierzchnia: 370 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomosci prowadzi wyłączną sprzedaż budynku komercyjn...

Stalowa wola

1699000 zł
Sprzedaż

4591 zł/m2

NR OFERTY: 57/7290/OLS

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Mieszkanie

Powierzchnia: 48 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Rzeszów

437000 zł
Sprzedaż

9104 zł/m2

NR OFERTY: 1950/7290/OMS

Nowa Szeregówka | stan deweloperski | duży ogródek

Dom

Powierzchnia: 84 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić:Nowoczesna szereg...

Budziwój

712400 zł
Sprzedaż

8480 zł/m2

NR OFERTY: 1197/7290/ODS

Dom z lat 70 | budynki gospodarcze | działka 27ar

Dom

Powierzchnia: 112 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom z lat...

Białka

399999 zł
Sprzedaż

3571 zł/m2

NR OFERTY: 1184/7290/ODS

Dom 165 m² | garaż | działka 8,8 ar

Dom

Powierzchnia: 165 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Wysoka głogowska

635000 zł
Sprzedaż

3848 zł/m2

NR OFERTY: 1277/7290/ODS

Nowe Miasto | Rejtana | 2 balkony | Winda | Klima

Mieszkanie

Powierzchnia: 63 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przest...

Rzeszów

699000 zł
Sprzedaż

11095 zł/m2

NR OFERTY: 2023/7290/OMS

Przestronne 3 pokoje | 74 m² | balkon |

Mieszkanie

Powierzchnia: 74 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfor...

Rzeszów

739000 zł
Sprzedaż

9986 zł/m2

NR OFERTY: 2039/7290/OMS

Działka na terenach widokowych przy lesie

Działka

Oferujemy Państwu do sprzedania piękną 30-sto arową działkę położoną w Chmielniku ...

Chmielnik

690000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 204/7290/OGS

Działka z WZ w Rzeszowie na Osiedlu Przybyszówka

Działka

Przedstawiamy Państwu do sprzedania działkę z wydanymi warunkami zabudowy, zlokali...

Rzeszów

389000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 194/7290/OGS