Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-wynajem - Part 5

Oferty:

Wyjątkowe mieszkanie nad Wisłokiem

Mieszkanie

Powierzchnia: 34 m2

Ilość pokoi: 1

Wyjątkowa nowoczesna kawalerka o powierzchni 34 m², położona na 3. piętrze w nowoc...

Rzeszów

534000 zł
Sprzedaż

15705 zł/m2

NR OFERTY: 1983/7290/OMS

Nowoczesne mieszkanie z panoramicznym widokiem

Mieszkanie

Powierzchnia: 72 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Rzeszów

999000 zł
Sprzedaż

13875 zł/m2

NR OFERTY: 1957/7290/OMS

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m² | balkon

Mieszkanie

Powierzchnia: 62 m2

Ilość pokoi: 4

Budziwój

518000 zł
Sprzedaż

8354 zł/m2

NR OFERTY: 1951/7290/OMS

Dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle

Dom

Powierzchnia: 152 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Krasne

920000 zł
Sprzedaż

6052 zł/m2

NR OFERTY: 1242/7290/ODS

3 pokoje | Balkon | 2 piętro | Centrum Rzeszowa

Mieszkanie

Powierzchnia: 59 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Rzeszów

517000 zł
Sprzedaż

8762 zł/m2

NR OFERTY: 2038/7290/OMS

Narożna szeregówka+dodatkowy pokój na poddaszu!

Dom

Powierzchnia: 134 m2

Biuro Nieruchomości Galicja prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (nar...

Rzeszów

825000 zł
Sprzedaż

6156 zł/m2

NR OFERTY: 1267/7290/ODS

Mieszkanie z ogrodem ul. Wieniawskiego

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Nowa inwestycja na Zalesiu – ruszyła sprzedaż! W sprzedaży nowoczesne mieszkania w...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

9603 zł/m2

NR OFERTY: 1933/7290/OMS

Lokal w ścisłym centrum Rzeszowa

Lokal

Powierzchnia: 89 m2

Możliwość wynajęcia lokalu 89 m2 na parterze w Rzeszowie blisko Zamku Lokal open s...

Rzeszów

10000 zł
Wynajem

112 zł/m2

NR OFERTY: 50/7290/OLW

Murowany magazyn do wynajęcia 28m2, blisko centrum

Obiekt

Powierzchnia: 28 m2

Do wynajęcia – murowany magazyn 28 m² Lokalizacja: os. Mieszka I (obok zjazdu z Al...

Rzeszów

650 zł
Wynajem

23 zł/m2

NR OFERTY: 4/7290/OHW

Świetna lokalizacja! 2 pokoje w centrum Rzeszowa

Mieszkanie

Powierzchnia: 47 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkan...

Rzeszów

470000 zł
Sprzedaż

10000 zł/m2

NR OFERTY: 2037/7290/OMS