Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-wynajem - Part 4

Oferty:

Dom z garażem, działka 10 arów. Pod Łańcutem -Kąty

Dom

Powierzchnia: 127 m2

Biuro Sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaż...

łańcut

530000 zł
Sprzedaż

4173 zł/m2

NR OFERTY: 1276/7290/ODS

NOWE | 3 POKOJE | TARAS 30 m² | 2 BALKONY |

Mieszkanie

Powierzchnia: 78 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaż...

Rzeszów

849000 zł
Sprzedaż

10884 zł/m2

NR OFERTY: 2017/7290/OMS

Parterowy dom , 10 ar, świetna lokalizacja.

Dom

Powierzchnia: 155 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Wysoka głogowska

780000 zł
Sprzedaż

5032 zł/m2

NR OFERTY: 1244/7290/ODS

Dom premium blisko Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 214 m2

Nowoczesność, komfort i harmonia – to trzy słowa, które najlepiej opisują ten wyją...

Rzeszów

1729000 zł
Sprzedaż

8079 zł/m2

NR OFERTY: 1282/7290/ODS

Dom pod Rzeszowem, na widokowej działce

Dom

Powierzchnia: 225 m2

Szukasz domu dla Swojej Rodziny – gotowego, przestronnego, gdzie będzie dużo miejs...

Babica

1299000 zł
Sprzedaż

5773 zł/m2

NR OFERTY: 1215/7290/ODS

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia/3 pokoje/63m2

Mieszkanie

Powierzchnia: 63 m2

Ilość pokoi: 3

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa? Chcesz mieszkać ł...

Rzeszów

649000 zł
Sprzedaż

10301 zł/m2

NR OFERTY: 2044/7290/OMS

Bliźniak z garażem i działką 5 ar –Blisko Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 115 m2

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu Double House I...

Sokołów małopolski

345000 zł
Sprzedaż

3000 zł/m2

NR OFERTY: 1283/7290/ODS

LOKAL NA WYNAJEM – 115 m2 – parter – duże witryny

Lokal

Powierzchnia: 115 m2

Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 115 m², położony na parterze wy...

Rzeszów

5700 zł
Wynajem

49 zł/m2

NR OFERTY: 51/7290/OLW

5 pokoi | Wszystkie Media | Duża działka 12 arów

Dom

Powierzchnia: 175 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący zlokaliz...

Głogów małopolski

760000 zł
Sprzedaż

4342 zł/m2

NR OFERTY: 1271/7290/ODS

Dom przy granicy Głogowa Młp –spokój blisko miasta

Dom

Powierzchnia: 145 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy w miejsco...

Głogów małopolski

599000 zł
Sprzedaż

4131 zł/m2

NR OFERTY: 1198/7290/ODS