Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-sprzedaz - Part 8

Oferty:

Lokal na parterze w Żołyni

Lokal

Powierzchnia: 82 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę w wynajmie lokalu ...

żołynia

3500 zł
Wynajem

42 zł/m2

NR OFERTY: 49/7290/OLW

Lokal pod fitness

Lokal

Powierzchnia: 63 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączną obsługę nieruchomości w Żo...

żołynia

2200 zł
Wynajem

34 zł/m2

NR OFERTY: 48/7290/OLW

Mieszkanie w centrum Żołyni

Mieszkanie

Powierzchnia: 81 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę wynajmu mieszkania...

żołynia

2900 zł
Wynajem

35 zł/m2

NR OFERTY: 54/7290/OMW

Osiedle Projektant, Mieszkanie z windą i garażem

Mieszkanie

Powierzchnia: 79 m2

Ilość pokoi: 4

Na wynajem mieszkanie położone w Rzeszowie na ulicy Strzelniczej , idealne dla rod...

Rzeszów

3500 zł
Wynajem

44 zł/m2

NR OFERTY: 51/7290/OMW

Ładne mieszkanie w centrum Leżajska

Mieszkanie

Powierzchnia: 48 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączną sprzedaż mieszkania w Leża...

Leżajsk

349000 zł
Sprzedaż

7270 zł/m2

NR OFERTY: 2018/7290/OMS

Nowoczesny dom parterowy | Działka 8 arów | Garaż

Dom

Powierzchnia: 143 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego d...

Budy głogowskie

580000 zł
Sprzedaż

4055 zł/m2

NR OFERTY: 1191/7290/ODS

Działka budowlana w Kramarzówce 16 ar

Działka

Na sprzedaż działka budowlana – Kramarzówka Mam do zaoferowania działkę budowlaną ...

Kramarzówka

72000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 205/7290/OGS

Kamienica w Błażowej – 5 niezależnych mieszkań !

Dom

Powierzchnia: 400 m2

Kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Błażowej idealna pod inwestycję –...

Błażowa

850000 zł
Sprzedaż

2125 zł/m2

NR OFERTY: 1275/7290/ODS

Dom parterowy z garażem. St.dewelperski.Senatorska

Dom

Powierzchnia: 146 m2

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować jeden z czterech nowoczesnyc...

Rzeszów

1499000 zł
Sprzedaż

10267 zł/m2

NR OFERTY: 1274/7290/ODS

Parter z ogrodem+ 2 miejsca postojowe w cenie

Mieszkanie

Powierzchnia: 63 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-po...

Głogów małopolski

540000 zł
Sprzedaż

8571 zł/m2

NR OFERTY: 2035/7290/OMS