Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-sprzedaz - Part 6

Oferty:

Dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle

Dom

Powierzchnia: 152 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Krasne

920000 zł
Sprzedaż

6052 zł/m2

NR OFERTY: 1242/7290/ODS

3 pokoje | Balkon | 2 piętro | Centrum Rzeszowa

Mieszkanie

Powierzchnia: 59 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Rzeszów

517000 zł
Sprzedaż

8762 zł/m2

NR OFERTY: 2038/7290/OMS

Narożna szeregówka+dodatkowy pokój na poddaszu!

Dom

Powierzchnia: 134 m2

Biuro Nieruchomości Galicja prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (nar...

Rzeszów

825000 zł
Sprzedaż

6156 zł/m2

NR OFERTY: 1267/7290/ODS

Mieszkanie z ogrodem ul. Wieniawskiego

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Nowa inwestycja na Zalesiu – ruszyła sprzedaż! W sprzedaży nowoczesne mieszkania w...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

9603 zł/m2

NR OFERTY: 1933/7290/OMS

Lokal w ścisłym centrum Rzeszowa

Lokal

Powierzchnia: 89 m2

Możliwość wynajęcia lokalu 89 m2 na parterze w Rzeszowie blisko Zamku Lokal open s...

Rzeszów

10000 zł
Wynajem

112 zł/m2

NR OFERTY: 50/7290/OLW

Murowany magazyn do wynajęcia 28m2, blisko centrum

Obiekt

Powierzchnia: 28 m2

Do wynajęcia – murowany magazyn 28 m² Lokalizacja: os. Mieszka I (obok zjazdu z Al...

Rzeszów

650 zł
Wynajem

23 zł/m2

NR OFERTY: 4/7290/OHW

Świetna lokalizacja! 2 pokoje w centrum Rzeszowa

Mieszkanie

Powierzchnia: 47 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkan...

Rzeszów

470000 zł
Sprzedaż

10000 zł/m2

NR OFERTY: 2037/7290/OMS

Nowoczesny dom 136 m² | działka 6 ar | gaz | garaż

Dom

Powierzchnia: 136 m2

Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym,...

Wysoka głogowska

575000 zł
Sprzedaż

4227 zł/m2

NR OFERTY: 1281/7290/ODS

Lokal

Powierzchnia: 370 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomosci prowadzi wyłączną sprzedaż budynku komercyjn...

Stalowa wola

1699000 zł
Sprzedaż

4591 zł/m2

NR OFERTY: 57/7290/OLS

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Mieszkanie

Powierzchnia: 48 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Rzeszów

437000 zł
Sprzedaż

9104 zł/m2

NR OFERTY: 1950/7290/OMS