Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-sprzedaz - Part 15

Oferty:

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie | 110 m² |Słocina

Mieszkanie

Powierzchnia: 110 m2

Ilość pokoi: 4

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej – przestrzeń i komfort w s...

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

6181 zł/m2

NR OFERTY: 2007/7290/OMS

Działka budowlana 48 arów z WZ

Działka

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 48 arów, położona w spokojnej i piękn...

Błędowa tyczyńska

260000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 202/7290/OGS

Dom wolnostojący, 14 arów, prestiżowa lokalizacja

Dom

Powierzchnia: 140 m2

Galicja Nieruchomości z przyjemnością prezentuje funkcjonalny dom wolnostojący o p...

Rzeszów

1199000 zł
Sprzedaż

8564 zł/m2

NR OFERTY: 1200/7290/ODS

Dom premium blisko Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 214 m2

Nowoczesność, komfort i harmonia – to trzy słowa, które najlepiej opisują ten wyją...

Rzeszów

1729000 zł
Sprzedaż

8079 zł/m2

NR OFERTY: 1226/7290/ODS

DOM WOLNOSTOJĄCY – STAN SUROWY OTWARTY – STOBIERNA

Dom

Powierzchnia: 120 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu solidnie ...

Stobierna

450000 zł
Sprzedaż

3750 zł/m2

NR OFERTY: 1120/7290/ODS

Dom w otulinie lasu – stan surowy zamknięty

Dom

Powierzchnia: 73 m2

Biuro sprzedaży galicja-nieruchomosci.pl ma przyjemność zaprosić Państwa do zapozn...

Lubenia

495000 zł
Sprzedaż

6780 zł/m2

NR OFERTY: 1113/7290/ODS

Działka z MPZP pod usługi i mediami

Działka

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę sprzedaży działki komercyjne...

Iwonicz

1900000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 201/7290/OGS

Działka 5781 m2 z Wz pod biurowiec

Działka

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna sprzedaż terenu komercyjnego w Rzesz...

Rzeszów

6300000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 200/7290/OGS

NA WYNAJEM HALA Z BIUREM 1550 M2

Obiekt

Powierzchnia: 1550 m2

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę gruntu pod obiekt produkcyjn...

Janów lubelski

38000 zł
Wynajem

24 zł/m2

NR OFERTY: 3/7290/OHW

Brak skosów, ogródek od 35-108 m2. Blisko szkoła

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja przedstawia Nowe 3‑pokojowe mieszkanie z narożnym ogrodem ...

Rzeszów

449000 zł
Sprzedaż

8471 zł/m2

NR OFERTY: 1926/7290/OMS