Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-sprzedaz - Part 13

Oferty:

Przestronne 3 pokoje z dwoma balkonami |Niski blok

Mieszkanie

Powierzchnia: 57 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie p...

Rzeszów

720000 zł
Sprzedaż

12631 zł/m2

NR OFERTY: 2031/7290/OMS

Parterówka, 16 ar, gaz, fotowoltaika

Dom

Powierzchnia: 172 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Rudna wielka

1850000 zł
Sprzedaż

10755 zł/m2

NR OFERTY: 1187/7290/ODS

Działka budowlana 9,31 ar z WZ. Blisko lasu.

Działka

Na sprzedaż – działka budowlana z warunkami zabudowy | Lutoryż, Babia Góra I – tyl...

Lutoryż

165000 zł
Sprzedaż

0 zł/m2

NR OFERTY: 188/7290/OGS

Mieszkanie dwupoziomowe | Ogród | Przybyszówka

Mieszkanie

Powierzchnia: 124 m2

Ilość pokoi: 4

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprz...

Rzeszów

890000 zł
Sprzedaż

7177 zł/m2

NR OFERTY: 2027/7290/OMS

Wygodny Apartament nad Zalewem Bagry

Mieszkanie

Powierzchnia: 91 m2

Ilość pokoi: 4

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości obsługuje wyjątkową lokalizację apartamentu ...

Kraków

1790000 zł
Sprzedaż

19670 zł/m2

NR OFERTY: 2015/7290/OMS

Mieszkanie

Powierzchnia: 36 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne mieszkanie 2‑p...

Rzeszów

375000 zł
Sprzedaż

10416 zł/m2

NR OFERTY: 2021/7290/OMS

Nowoczesne mieszkanie nad Wisłokiem

Mieszkanie

Powierzchnia: 28 m2

Ilość pokoi: 1

Wyjątkowa nowoczesna kawalerka o powierzchni 28 m², położona na 3. piętrze w nowoc...

Rzeszów

439900 zł
Sprzedaż

15710 zł/m2

NR OFERTY: 1982/7290/OMS

Dom parterowy z poddaszem użytkowym – Cierpisz

Dom

Powierzchnia: 106 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjn...

Cierpisz

570000 zł
Sprzedaż

5377 zł/m2

NR OFERTY: 1165/7290/ODS

Dom, który urządzisz po swojemu | SSO | Albigowa

Dom

Powierzchnia: 108 m2

Są domy, które narzucają rozwiązania. I są takie, które dają Ci przestrzeń do stwo...

Albigowa

510000 zł
Sprzedaż

4722 zł/m2

NR OFERTY: 1256/7290/ODS

Nowa inwestycja | Dom bliźniak | Budziwój

Dom

Powierzchnia: 81 m2

Rzeszów

649000 zł
Sprzedaż

8012 zł/m2

NR OFERTY: 1255/7290/ODS