Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!mieszkania-sprzedaz

Oferty:

Mieszkanie blisko Politechniki, ul. Dąbrowskiego.

Mieszkanie

Powierzchnia: 39 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie...

Rzeszów

430000 zł
Sprzedaż

11025 zł/m2

NR OFERTY: 2041/7290/OMS

Mieszkanie 3 pokojowe – Niska cena za m2 !!!

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Mieszkanie 3 pokojowe przy ul...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

9603 zł/m2

NR OFERTY: 2058/7290/OMS

Króla Augusta -CENTRUM -1 PIĘTRO. Po Remoncie.

Mieszkanie

Powierzchnia: 33 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Gotowca inwestycyjnego lub id...

Rzeszów

430000 zł
Sprzedaż

13030 zł/m2

NR OFERTY: 2056/7290/OMS

Przestronne 3 pokoje z dwoma balkonami |Niski blok

Mieszkanie

Powierzchnia: 57 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie p...

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

11929 zł/m2

NR OFERTY: 2031/7290/OMS

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie | 110 m² |Słocina

Mieszkanie

Powierzchnia: 110 m2

Ilość pokoi: 4

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej – przestrzeń i komfort w s...

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

6181 zł/m2

NR OFERTY: 2007/7290/OMS

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Mieszkanie

Powierzchnia: 54 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Rzeszów

463505 zł
Sprzedaż

8583 zł/m2

NR OFERTY: 1950/7290/OMS

Widokowe 3-pokojowe mieszkanie, obok WSiZ i MSWiA

Mieszkanie

Powierzchnia: 64 m2

Ilość pokoi: 3

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powie...

Rzeszów

525000 zł
Sprzedaż

8203 zł/m2

NR OFERTY: 2050/7290/OMS

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m² | balkon

Mieszkanie

Powierzchnia: 62 m2

Ilość pokoi: 4

Budziwój

512664 zł
Sprzedaż

8268 zł/m2

NR OFERTY: 1951/7290/OMS

Najtańsze 3 pok. w okolicy | 49,9m2 | ul Bohaterów

Mieszkanie

Powierzchnia: 49 m2

Ilość pokoi: 3

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji | 49,9 m² | Rzeszów, ul. Bohaterów | ba...

Rzeszów

399000 zł
Sprzedaż

8142 zł/m2

NR OFERTY: 2057/7290/OMS

Drabiniaka-Blok z windą-Mieszkanie z dużym tarasem

Mieszkanie

Powierzchnia: 37 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Dwu pokoje mieszkanie z ogrom...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

13756 zł/m2

NR OFERTY: 2055/7290/OMS