M3 w nowym bloku – 67m2 – Balkon + Taras – Pobitno

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 67,12m2 usytuowanego na 5 piętrze nowego bloku w Rzeszowie, os. Pobitno. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone i przestronne. Posiada salon z aneksem kuchennym oraz balkonem i tarasem 19m2 od strony wschodniej/północnej. Część wypoczynkową stanowią 2 osobne sypialnie z ekspozycją zachodnią. W mieszkaniu znajdują się także osobna łazienka z prysznicem i WC oraz przestronny przedpokój z miejscem na pojemne szafy w zabudowie.

NOWY BLOK- ODDANY DO UŻYTKOWANIA W 2020 ROKU!
BRAK PIECYKÓW GAZOWYCH – LOGOTERMY!
MIESZKANIE CZĘŚCIOWO WYPOSAŻONE- WYKOŃCZONA ŁAZIENKA ORAZ ZABUDOWA KUCHENNA.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3,6m2 na poziomie -1.
Miejsca postojowe ogólnodostępne pod blokiem – dodatkowo opcja dokupienia garażu podziemnego od dewelopera.
Dostęp do wózkowni/ rowerowni.

IDEALNA LOKALIZACJA! Dostęp do infrastruktury handlowo- usługowej oraz komunikacyjnej: sklepy samoobsługowe, apteka, restauracja, przychodnia, plac zabaw, boisko, przystanki MPK, szkoła, 3 przedszkola, żłobek.

WYSOKI STANDARD! Mieszkanie posiada ponadprzeciętną wysokość- 270cm, co daje dodatkowe możliwości aranżacji i optycznie powiększa pomieszczenia.

TARAS NA DACHU! W kształcie zbliżonym do prostokąta, wyłożony kostką brukową tarasową, z widokiem na panoramę miasta. Idealna przestrzeń do spędzania wolnego czasu.

OSIEDLE MONITOROWANE! Kompleks objęty monitoringiem zewnętrznym i wewnętrznym- na klatach schodowych i na poziomie -1 w garażach, obszarze komórek lokatorskich i rowerowni.

UKŁAD POKOI:
– przedpokój – 10,33m2,
– łazienka – 5,77m2,
– WC – 2,07m2,
– pokój – 12,33m2,
– sypialnia – 12,81m2,
– salon + aneks kuchenny – 23,81m2,
+ balkon – 4m2,
+ taras – 18,9m2,
+ komórka lokatorska – 3,6m2.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Joanna Figiela
Tel. 574 168 766

Małgorzata Murias
Tel: 535 666 944

Galicja Nieruchomości
ul. Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe



    Chcę sprzedać



    Change Language >