M3- CENTRUM – DO REMONTU

Biuro Galicja-Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania do remontu usytuowanego na 2 piętrze o powierzchni 50m2 składającego się z 3 osobnych pokoi, balkonu typu loggia, jasnej oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość posiada klasyczny układ pomieszczeń zapewniający komfort codziennego życia oraz prywatność. Mieszkanie jest jasne, przestronne, z przynależną piwnicą, parking pod blokiem.

Mieszkanie do remontu!

POWIERZCHNIA MIESZKANIA: 50m2.
PIĘTRO: II piętro.

INFRASTRUKTURA: mieszkanie znajduje się w bloku z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury usługowej. Do dyspozycji nowych właścicieli: przedszkola, żłobek, szkoły, plac zabaw bezpośrednio przy bloku; sklepy samoobsługowe, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia, kościół, poczta. Mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi oraz jako inwestycja – doskonałe pod wynajem – ze względu na okoliczne uczelnie wyższe.
Mieszkanie w centrum bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem!

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
* przedpokój,
* kuchnia,
* pokój dzienny z balkonem typu loggia (I),
* pokój (II),
* pokój (III),
* łazienka z WC.

Czynsz 400 zł. w tym jest: woda, śmieci, fundusz remontowy, opłata administracyjna, utrzymanie części wspólnych, dodatkowo prąd i gaz.
Ogrzewanie z sieci miejskiej, w niedalekiej przyszłości spółdzielnia na swój koszt będzie podciągała do mieszkań ciepłą wodę z sieci!

Zapraszam do kontaktu, obejrzenia nieruchomości!!!

Kinga Tańska

tel: 575 333 769

Agnieszka Sosnowska:
Tel: 725 291 701

Galicja Nieruchomości
ul. Świętojańska 40 A
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >