Kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi.

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku – w okolicy ul. Krzywoustego w Rzeszowie. Idealna lokalizacja zarówno inwestycyjnie poprzez wzgląd na pobliskość Politechniki Rzeszowskiej, jak również do zamieszkania na stałe – spokojne, zielone osiedle z pełną infrastrukturą użytkową w pobliżu.

Układ pomieszczeń:
– duży pokój,
– osobna kuchnia z oknem,
– łazienka z WC,
– przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica.
Brak piecyka gazowego!!!

Mieszkanie zostało odświeżone – wolne od zaraz, gotowe do zamieszkania. Osobna kuchnia z oknem, meblami oraz stołem. Przestronna, jasna łazienka z wanną i pralką. Na podłogach panele oraz płytki. W korytarzu pojemna szafa w zabudowie.
Istnieje możliwość podzielenia dużego pokoju na dwa mniejsze z osobnym wejściem lub wydzielenia mniejszej sypialni.

Czynsz ok. 250 zł (w tym ogrzewanie, woda, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych).

Osiedle bogate w zieleń, miejsca do spaceru i odpoczynku po ciężkim dniu pracy. W pobliżu pełna infrastruktura użytkowa: sklepy samoobsługowe, supermarkety, Szkoły, przedszkola, żłobki, przystanki MPK. Bardzo szybki dojazd do Rynku.

Zapraszam do kontaktu

Kinga Tańska
Tel. 575 333 769

Agnieszka Sosnowska
Tel: 725 291 701

Galicja Nieruchomości
ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów.

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >