Już gotowe 54m2 – z ogródkiem ! Kameralne osiedle!

Galicja-nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie o pow. 54,69m2 z ogródkiem i tarasem mieszczące się na parterze niskiego jednopiętrowego budynku zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Kameralne osiedle w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta posiadające uroki przedmieścia. Osiedle idealne dla rodzin dziećmi jak i par lub singli.

Układ pomieszczeń:
– hall 7,62m2,
– pokój 11,48m2,
– pom. gospodarcze 2,42m2,
– łazienka 4,59m2,
– salon z aneksem kuchennym 28,58m2.

Dodatkowo taras o powierzchni 7,6m2 i ogródek.
Miejsce postojowe ogólnodostępne w cenie lub pod wejściem do mieszkania dodatkowo płatne 5000 zł.

Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju z salonu dzięki czemu uzyskamy dodatkowy ustawny pokój. Mieszkanie usytuowane w kierunku wschód – zachód posiada też duże okna, co sprawia iż będzie ono jasne i dobrze doświetlone.

W pobliżu znajdują się:
– szkoła,
– przedszkole,
– sklepy,
– apteka,
– kościół,
– plac zabaw,
– przystanki MPK.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO – PRAWNYCH W WYSOKOŚCI 2%

DEWELOPER WYSTAWIA FAKTURĘ VAT ORAZ UDZIELA GWARANCJI !!!

PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA DODATKOWO OFERUJEMY ZNIŻKĘ NA SPRZĘT AGD! POMOC W REMONCIE przez sprawdzoną firmę remontowo /budowlaną oraz projekt nieruchomości wykonany przez pracownie projektową!

Zapraszam do kontaktu

Anna Siłka
Tel: 539 917 566

Agnieszka Sosnowska
Tel: 725 291 701

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Galicja-nieruchomości.pl lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83. Dziennik Ustaw · 1994 · 24; poz. 83. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.) bez pisemnej zgody Galicja-nieruchomości.pl lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Galeria:

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >