Działka budowlana 17,91a – RZESZÓW/KIELANÓWKA

W ofercie Biura Galicja Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 17,91a położona w Rzeszowie, przy osiedlu Kielanówka. Przy pętli autobusu numer 34. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta/trapezu. 50 / 34,5 / 50 / 37.5m. Wydane warunki zabudowy + pozwolenie na budowę (Dom w cytryńcach (W)) + pozwolenie na budowę garażu wolnostojącego z wiatą.

Dojazd do działki drogą miejską, a następnie drogą utwardzoną. Wpis w księdze wieczystej o nieodpłatnej służebności gruntowej polegająca na prawie przejazdu, przechodu i przegonu, przez działkę sąsiadującą. Wykonane badania geologiczne terenu.
Działka uzbrojona w prąd, gaz, kanalizację (w trakcie realizacji).
Wodociąg na działce obok, ze zgodą na przyłączenie.

Działka dla osób które szukają kompromisu pomiędzy niewielką odległością do centrum miasta, a jednocześnie pragną odpocząć pośród natury.

Zapraszam do kontaktu:

Mariusz Pięciak
Tel. 575 333 762
mpieciak@galicja-nieruchomosci.pl

Małgorzata Murias
Tel: 535 666 944

Galicja Nieruchomości
Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów
Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Galeria:

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >