Duży dom z tarasem – Działka 14,5a – Rzeszów

W ofercie Biura Galicja Nieruchomości dom o powierzchni 226m2 położony na działce 14,53a w dzielnicy Budziwój. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Na działce znajduje się także wolnostojący budynek gospodarczy z możliwością adaptacji jako garaż. Bezpośrednio przy domu znajdują się 3 miejsca parkingowe.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Parter:
– przedpokój,
– hall,
– jasna kuchnia z jadalnią,
– salon z kominkiem i wyjściem na duży zadaszony taras,
– pokój,
– pokój,
– komunikacja ze schodami,
+ podpiwniczenie ze spiżarnią i kotłownią.

Półpiętro:
– łazienka z wanną,
– WC.

Piętro:
– pokój z balkonem,
– pokój,
– sypialnia,
– garderoba.

Na posesji liczne nasadzenia krzewów i drzew a także ogródek warzywny. Duża działka daje możliwość własnej aranżacji- postawienia altany, ogrodu zimowego bądź wiaty.

Działka ogrodzona ze wszystkich stron ogrodzeniem mieszanym: na froncie brama i przęsła ogrodzeniowe kłute metalowe, z pozostałych stron siatka stalowa.

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni 15a!

W okolicy znajdują się: sklep spożywczy, restauracja, ścieżki rowerowe, tereny rekreacyjne, plac zabaw, przystanek autobusowy.

Zapraszam do kontaktu

Joanna Figiela
Tel. 574 168 766

Agnieszka Sosnowska
Tel. 725 291 701

Galicja Nieruchomości
ul. Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >