DREWNIANY DOM NA 1.09H DZIAŁCE-LUTCZA

W ofercie Biura Galicja Nieruchomości dom o powierzchni 110m2 położony na działce 1,0,9 ha w miejscowości Lutcza – z wjazdem z bocznej i cichej drogi asfaltowej . Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni; na działce znajduje się także wolnostojący garaż oraz altana.

Dom wybudowany w roku 2006, okna PCV, własna woda ze studni oraz prąd; składa się z dwóch sypialni na piętrze, salonu z kominkiem oraz kuchni w piwnicy i łazienki. Ogrzewanie przy pomocy kominka z rozprowadzeniem ciepła po cały domu.

Na posesji liczne nasadzenia krzewów i drzew istnieje możliwość zagospodarowania miejsca pod ogródek warzywny. Duża działka daje możliwość własnej aranżacji.
Nieruchomość idealnie nadaje się do celów agroturystycznych, rekreacyjnych, na wyjazd weekendowy, wakacyjny lub do zamieszkania na stałe.
Nieruchomość dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta .

Zapraszam do kontaktu

Małgorzata Dudek
Tel. 535 666 944

Galicja Nieruchomości
ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >