Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!domy-sprzedaż - Part 8

Oferty:

Dom parterowy z poddaszem użytkowym – Cierpisz

Dom

Powierzchnia: 106 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjn...

Cierpisz

570000 zł
Sprzedaż

5377 zł/m2

NR OFERTY: 1165/7290/ODS

Dom, który urządzisz po swojemu | SSO | Albigowa

Dom

Powierzchnia: 108 m2

Są domy, które narzucają rozwiązania. I są takie, które dają Ci przestrzeń do stwo...

Albigowa

510000 zł
Sprzedaż

4722 zł/m2

NR OFERTY: 1256/7290/ODS

Nowa inwestycja | Dom bliźniak | Budziwój

Dom

Powierzchnia: 81 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprz...

Rzeszów

649000 zł
Sprzedaż

8012 zł/m2

NR OFERTY: 1255/7290/ODS

Bliźniak STAN DEWELOPERSKI

Dom

Powierzchnia: 83 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie dew...

Rzeszów

639000 zł
Sprzedaż

7698 zł/m2

NR OFERTY: 1254/7290/ODS

Słocina, wysoki standard, bliźniak do wejścia

Dom

Powierzchnia: 150 m2

Firma Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na wyłączna sprzedaż domu w...

Rzeszów

1490000 zł
Sprzedaż

9933 zł/m2

NR OFERTY: 1222/7290/ODS

Dom do wejścia od zaraz

Dom

Powierzchnia: 136 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna sprzedaż domu w powiecie B...

Tarnogród

790000 zł
Sprzedaż

5808 zł/m2

NR OFERTY: 1253/7290/ODS

Dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 130 m2

Przedstawiamy Państwu do kupienia bliźniak w świetnej lokalizacji – na Osied...

Rzeszów

799000 zł
Sprzedaż

6146 zł/m2

NR OFERTY: 1199/7290/ODS

Dom w stanie surowym otwartym | Działka z panoramą

Dom

Powierzchnia: 194 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Rzeszów

650000 zł
Sprzedaż

3350 zł/m2

NR OFERTY: 1217/7290/ODS

Dom w stanie deweloperskim – działka 10ar.

Dom

Powierzchnia: 171 m2

Biuro sprzedaży galicja-nieruchomosci.pl zaprasza Państwa do zapoznania się z ofer...

Czarna

698000 zł
Sprzedaż

4081 zł/m2

NR OFERTY: 1115/7290/ODS

Dom wolnostojący, 14 arów, prestiżowa lokalizacja

Dom

Powierzchnia: 140 m2

Galicja Nieruchomości z przyjemnością prezentuje funkcjonalny dom wolnostojący o p...

Rzeszów

1199000 zł
Sprzedaż

8564 zł/m2

NR OFERTY: 1200/7290/ODS