Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!domy-sprzedaż - Part 7

Oferty:

Murowany dom jednorodzinny na obrzeżach Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 90 m2

Biuro sprzedaży galicja-nieruchomosci.pl ma przyjemność przedstawić Państwu dom je...

Sołonka

235000 zł
Sprzedaż

2611 zł/m2

NR OFERTY: 1111/7290/ODS

Szeregówka z garażem,4 sypialniami i ogródkiem

Dom

Powierzchnia: 119 m2

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu, gdzie naturalne drewno...

Rzeszów

998000 zł
Sprzedaż

8386 zł/m2

NR OFERTY: 1257/7290/ODS

Nowoczesny Bliźniak Premium | Smart Dom

Dom

Powierzchnia: 117 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudo...

Głogów małopolski

799000 zł
Sprzedaż

6829 zł/m2

NR OFERTY: 1243/7290/ODS

Dom z dużą działką 17a. Rogóżno-blisko szkoła

Dom

Powierzchnia: 120 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu Dom o pow...

Rogóżno

339000 zł
Sprzedaż

2825 zł/m2

NR OFERTY: 1224/7290/ODS

Idealne pod dom i działalność lub gabinety

Dom

Powierzchnia: 623 m2

Zabytkowa stajnia cugowa | 623 m² | Budy Głogowskie . Galicja-Nieruchomości ma prz...

Budy głogowskie

3999999 zł
Sprzedaż

6420 zł/m2

NR OFERTY: 1265/7290/ODS

Nowoczesny dom św. Rocha

Dom

Powierzchnia: 91 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sp...

Chmielnik

699000 zł
Sprzedaż

7681 zł/m2

NR OFERTY: 1158/7290/ODS

Parterowy dom 15 minut od Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 107 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową...

Wysoka głogowska

850000 zł
Sprzedaż

7943 zł/m2

NR OFERTY: 1156/7290/ODS

Prestiżowy dom przy lesie – Tajęcina

Dom

Powierzchnia: 161 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu energoosz...

Tajęcina

2200000 zł
Sprzedaż

13664 zł/m2

NR OFERTY: 1149/7290/ODS

Parterówka | Garaż | Kominek | Działka 9,20 ara

Dom

Powierzchnia: 131 m2

Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego...

Wysoka głogowska

599000 zł
Sprzedaż

4572 zł/m2

NR OFERTY: 1216/7290/ODS

Dom jednorodzinny 15 minut od Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 136 m2

Wysoka głogowska

530000 zł
Sprzedaż

3897 zł/m2

NR OFERTY: 1143/7290/ODS