Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!domy-sprzedaż - Part 6

Oferty:

Elewacja, Działka 6 ar,Garaż Dwustanowiskowy.

Dom

Powierzchnia: 127 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom jednorod...

Głogów małopolski

750000 zł
Sprzedaż

5905 zł/m2

NR OFERTY: 1208/7290/ODS

Parterówka, elewacja, 10 arów, garaż, gaz

Dom

Powierzchnia: 144 m2

GALICJA NIERUCHOMOŚCI przedstawia ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu ...

Bratkowice

830000 zł
Sprzedaż

5763 zł/m2

NR OFERTY: 1230/7290/ODS

Garaż w bryle + zadaszone miejsce |Dwa duże tarasy

Dom

Powierzchnia: 144 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątko...

Rzeszów

721400 zł
Sprzedaż

5009 zł/m2

NR OFERTY: 1167/7290/ODS

Dom

Powierzchnia: 117 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczes...

Rzeszów

747000 zł
Sprzedaż

6384 zł/m2

NR OFERTY: 1193/7290/ODS

Już gotowy! Stan deweloperski. Drabinianka

Dom

Powierzchnia: 150 m2

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment śr...

Rzeszów

755930 zł
Sprzedaż

5039 zł/m2

NR OFERTY: 1218/7290/ODS

Ostatnie szeregówka na kameralnej inwestycji!

Dom

Powierzchnia: 85 m2

Oferujemy Państwu do sprzedania ostatnią środkową szeregówkę zlokalizowaną na kame...

Boguchwała

600000 zł
Sprzedaż

7058 zł/m2

NR OFERTY: 1272/7290/ODS

Dom Parterowy z garażem-Załęże

Dom

Powierzchnia: 107 m2

Biuro Sprzedaży Galicja-Nieruchomości przedstawia dom parterowy jednorodzinny o po...

Rzeszów

910000 zł
Sprzedaż

8504 zł/m2

NR OFERTY: 1247/7290/ODS

Dom w Głogowie Małopolskim stan surowy otwarty

Dom

Powierzchnia: 167 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojące...

Głogów małopolski

520000 zł
Sprzedaż

3113 zł/m2

NR OFERTY: 1246/7290/ODS

Dom do remontu na dużej działce w Tyczynie

Dom

Powierzchnia: 200 m2

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolno stojący, trzykondygnacyjny dom, usytuowany...

Tyczyn

699000 zł
Sprzedaż

3495 zł/m2

NR OFERTY: 1157/7290/ODS

Zabudowa bliźniacza | SSZ | Budziwój

Dom

Powierzchnia: 111 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcy...

Rzeszów

499000 zł
Sprzedaż

4495 zł/m2

NR OFERTY: 1238/7290/ODS