Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!domy-sprzedaż - Part 5

Oferty:

Dom przy granicy Głogowa Młp –spokój blisko miasta

Dom

Powierzchnia: 145 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy w miejsco...

Głogów małopolski

599000 zł
Sprzedaż

4131 zł/m2

NR OFERTY: 1198/7290/ODS

Dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle

Dom

Powierzchnia: 152 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Krasne

920000 zł
Sprzedaż

6052 zł/m2

NR OFERTY: 1242/7290/ODS

Narożna szeregówka+dodatkowy pokój na poddaszu!

Dom

Powierzchnia: 134 m2

Biuro Nieruchomości Galicja prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (nar...

Rzeszów

825000 zł
Sprzedaż

6156 zł/m2

NR OFERTY: 1267/7290/ODS

Nowoczesny dom 136 m² | działka 6 ar | gaz | garaż

Dom

Powierzchnia: 136 m2

Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym,...

Wysoka głogowska

575000 zł
Sprzedaż

4227 zł/m2

NR OFERTY: 1281/7290/ODS

Dom z lat 70 | budynki gospodarcze | działka 27ar

Dom

Powierzchnia: 112 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom z lat...

Białka

399999 zł
Sprzedaż

3571 zł/m2

NR OFERTY: 1184/7290/ODS

Dom 165 m² | garaż | działka 8,8 ar

Dom

Powierzchnia: 165 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Wysoka głogowska

635000 zł
Sprzedaż

3848 zł/m2

NR OFERTY: 1277/7290/ODS

Dom z klimatem + 1,09 ha działki – Handzlówka

Dom

Powierzchnia: 120 m2

Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi poł...

Handzlówka

328000 zł
Sprzedaż

2733 zł/m2

NR OFERTY: 1269/7290/ODS

Kamienica w Błażowej – 5 niezależnych mieszkań !

Dom

Powierzchnia: 400 m2

Kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Błażowej idealna pod inwestycję –...

Błażowa

850000 zł
Sprzedaż

2125 zł/m2

NR OFERTY: 1275/7290/ODS

Dom parterowy z garażem. St.dewelperski.Senatorska

Dom

Powierzchnia: 146 m2

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować jeden z czterech nowoczesnyc...

Rzeszów

1499000 zł
Sprzedaż

10267 zł/m2

NR OFERTY: 1274/7290/ODS

Dom na działce 97 ar Podkarpacie

Dom

Powierzchnia: 100 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu urokliwy ...

Budy łańcuckie

379000 zł
Sprzedaż

3790 zł/m2

NR OFERTY: 1133/7290/ODS