Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!domy-sprzedaż - Part 4

Oferty:

Rudna Wielka | 12 arów działki | Dom z cegły

Dom

Powierzchnia: 180 m2

Szukasz domu z ogrodem, dobrym dojazdem do Rzeszowa i bez konieczności przeprowadz...

Rudna wielka

970000 zł
Sprzedaż

5388 zł/m2

NR OFERTY: 1264/7290/ODS

Parterówka | Garaż 2-stan. | Blisko Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 160 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę domu par...

Wyżne

799000 zł
Sprzedaż

4993 zł/m2

NR OFERTY: 1245/7290/ODS

Wykończony dom z garażem, pompa ciepła

Dom

Powierzchnia: 115 m2

Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania – do umeblowania według własnego gustu.Dom p...

Rzeszów

1379900 zł
Sprzedaż

11999 zł/m2

NR OFERTY: 1273/7290/ODS

Dom parterowy | Stan surowy zamknięty | Lutoryż

Dom

Powierzchnia: 113 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sp...

Lutoryż

710000 zł
Sprzedaż

6283 zł/m2

NR OFERTY: 1234/7290/ODS

Dom z garażem, działka 10 arów. Pod Łańcutem -Kąty

Dom

Powierzchnia: 127 m2

Biuro Sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaż...

łańcut

530000 zł
Sprzedaż

4173 zł/m2

NR OFERTY: 1276/7290/ODS

Parterowy dom , 10 ar, świetna lokalizacja.

Dom

Powierzchnia: 155 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Wysoka głogowska

780000 zł
Sprzedaż

5032 zł/m2

NR OFERTY: 1244/7290/ODS

Dom premium blisko Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 214 m2

Nowoczesność, komfort i harmonia – to trzy słowa, które najlepiej opisują ten wyją...

Rzeszów

1729000 zł
Sprzedaż

8079 zł/m2

NR OFERTY: 1282/7290/ODS

Dom pod Rzeszowem, na widokowej działce

Dom

Powierzchnia: 225 m2

Szukasz domu dla Swojej Rodziny – gotowego, przestronnego, gdzie będzie dużo miejs...

Babica

1299000 zł
Sprzedaż

5773 zł/m2

NR OFERTY: 1215/7290/ODS

Bliźniak z garażem i działką 5 ar –Blisko Rzeszowa

Dom

Powierzchnia: 115 m2

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu Double House I...

Sokołów małopolski

345000 zł
Sprzedaż

3000 zł/m2

NR OFERTY: 1283/7290/ODS

5 pokoi | Wszystkie Media | Duża działka 12 arów

Dom

Powierzchnia: 175 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący zlokaliz...

Głogów małopolski

760000 zł
Sprzedaż

4342 zł/m2

NR OFERTY: 1271/7290/ODS