Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!domy-sprzedaż - Part 2

Oferty:

Nowa Szeregówka | stan deweloperski | duży ogródek

Dom

Powierzchnia: 84 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić:Nowoczesna szereg...

Budziwój

619000 zł
Sprzedaż

7369 zł/m2

NR OFERTY: 1197/7290/ODS

Przybyszówka | Bliźniak w stanie surowym zamknięty

Dom

Powierzchnia: 92 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Rzeszów

517000 zł
Sprzedaż

5619 zł/m2

NR OFERTY: 1087/7290/ODS

REZERWACJAMatysówka, nowy dom na widokowej działce

Dom

Powierzchnia: 140 m2

REZERWACJA Galicja-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy dom jednorodzin...

Matysówka

1100000 zł
Sprzedaż

7857 zł/m2

NR OFERTY: 1284/7290/ODS

DOM W OTULINIE LASU – DUŻA DZIAŁKA 21 ar

Dom

Powierzchnia: 152 m2

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowa...

Błędowa tyczyńska

515000 zł
Sprzedaż

3388 zł/m2

NR OFERTY: 1292/7290/ODS

Stan surowy zamknięty, Elewacja, Rolety, 10 ar.

Dom

Powierzchnia: 165 m2

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z ...

Wyżne

695000 zł
Sprzedaż

4212 zł/m2

NR OFERTY: 1291/7290/ODS

Narożna Szeregówka | Garaż | Duża Działka 4,5 ara

Dom

Powierzchnia: 162 m2

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej – segment narożny – zlokalizowany przy ul. ...

Rzeszów

1455000 zł
Sprzedaż

8981 zł/m2

NR OFERTY: 1290/7290/ODS

Budziwój | 180m2 | Działka 17 arów

Dom

Powierzchnia: 180 m2

Rzeszów

600000 zł
Sprzedaż

3333 zł/m2

NR OFERTY: 1262/7290/ODS

Gotowa narożna szeregówka z garażem, Zwięczyca

Dom

Powierzchnia: 100 m2

Prezentujemy Państwu ostatni narożny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w st...

Rzeszów

705000 zł
Sprzedaż

7050 zł/m2

NR OFERTY: 1285/7290/ODS

Dom na pograniczu Budziwoja a Hermanowej. 10a !!!

Dom

Powierzchnia: 129 m2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Nowoczesny dom o pow. 113m2 n...

Rzeszów

555000 zł
Sprzedaż

4302 zł/m2

NR OFERTY: 1289/7290/ODS

Zapraszam w Bieszczady – Dom z bala – działka 10ar

Dom

Powierzchnia: 137 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą...

Ustjanowa górna

1050000 zł
Sprzedaż

7664 zł/m2

NR OFERTY: 1163/7290/ODS