Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!domy-sprzedaż

Oferty:

Dom parterowy blisko Rzeszowa |Garaż |Duża działka

Dom

Powierzchnia: 149 m2

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom parterowy wybudowany według proje...

Trzebownisko

1650000 zł
Sprzedaż

11073 zł/m2

NR OFERTY: 1261/7290/ODS

Parterówka, 16 ar, gaz, fotowoltaika

Dom

Powierzchnia: 172 m2

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ...

Rudna wielka

1850000 zł
Sprzedaż

10755 zł/m2

NR OFERTY: 1187/7290/ODS

Dom wolnostojący z garażem i gazem – duża działka

Dom

Powierzchnia: 141 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom wolnosto...

Rzeszów

695000 zł
Sprzedaż

4929 zł/m2

NR OFERTY: 1179/7290/ODS

DOM W STANIE DEWELOPERSKIM – DZIAŁKA 10 ar.

Dom

Powierzchnia: 206 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jedno...

łańcut

830000 zł
Sprzedaż

4029 zł/m2

NR OFERTY: 1182/7290/ODS

Parterówka | Garaż | Duża działka 8ar

Dom

Powierzchnia: 144 m2

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego d...

Budy głogowskie

580000 zł
Sprzedaż

4027 zł/m2

NR OFERTY: 1191/7290/ODS

DOM Z POTENCJAŁEM NA DZIAŁCE 28ar.

Dom

Powierzchnia: 70 m2

Bratkowice

470000 zł
Sprzedaż

6714 zł/m2

NR OFERTY: 1112/7290/ODS

Dom w stylu kanadyjskim | 119m2 | Fotowoltaika

Dom

Powierzchnia: 119 m2

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzed...

Rzeszów

850000 zł
Sprzedaż

7142 zł/m2

NR OFERTY: 1295/7290/ODS

Jasionka | Dom w sąsiedztwie lasu | Działka 6,42ar

Dom

Powierzchnia: 138 m2

Jasionka

599000 zł
Sprzedaż

4340 zł/m2

NR OFERTY: 1294/7290/ODS

Gotowe szeregówki w stanie deweloperskim

Dom

Powierzchnia: 119 m2

Galicja Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinny...

Rzeszów

740000 zł
Sprzedaż

6218 zł/m2

NR OFERTY: 1287/7290/ODS

Dom całoroczny Radawa.

Dom

Powierzchnia: 80 m2

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż:Nie szukaj dalej ! Oferta tylko u nas...

Radawa

799000 zł
Sprzedaż

9987 zł/m2

NR OFERTY: 1248/7290/ODS